Najnowsze

"A czy panu nie przeszkadza, że w tym szpitalu wstrzykują dzieciom chlorek potasu w serce?" "Nie przeszkadza mi" - normalnemu, przeciętnie wrażliwemu człowiekowi może wydawać się, że powyższa wymiana zdań to cytat z jakiejś powieści czy filmu historycznego, w którym akcja toczy się przed oddziałem szpitalnym, mogącym się na przykład znajdować na terenie obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Okazuje się jednak, że horror związany z podawaniem śmiertelnych zastrzyków dzieciom nie zakończył się wraz w końcem wojny uznanej za najstraszliwszą w dziejach ludzkości.

Katarzyna Uroda
31.08.2023
W ostatnim czasie proaborcyjne media z wielką gorliwością i zapałem (godnymi lepszej sprawy) usiłują udowodnić, iż zabicie dziecka nienarodzonego jest jedyną i najlepszą metodą ratowania zdrowia i życia kobiet w ciąży. Można odnieść wrażenie, iż tylko taki przekaz jest obecny w przestrzeni publicznej i medialnej. A tymczasem rzeczywistość wygląda nie tak, jakby TVN-y i Wyborcze tego chciały.

Katarzyna Uroda
28.06.2023
30 maja, w godz.17.15-18.00 odbyła się pikieta antyaborcyjna pod biurem poselskim posłanki Violetty Porowskiej w Opolu. Odmówiliśmy jedną część różańca w intencji zadośćuczynienia za grzech aborcji i odtwarzaliśmy nagrania antyaborcyjne z megafonu. Hasła nie spodobały się lewicowemu przechodniowi, który wyrwał kabel z megafonu i musiała interweniować policja.

Adam Brawata
20.06.2023
Agresywny, zamaskowany mężczyzna napadł dzisiaj na uczestników publicznej modlitwy różańcowej, która odbywała się na rogu ulic Ogólnej i płk. Dąbka w Elblągu. Organizatorzy modlitwy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Fundacja Pro
05.05.2023
Nazywam się Damian Maciołek. Mam 35 lat jestem katechetą w Ośrodku Specjalnym, jestem odpowiedzialny na wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w Rawiczu. Od dłuższego czasu w moim sercu jest takie pragnienie -zrób coś z tym tematem. Zaangażuj się w "prolife" ponieważ uratował Cię Bóg, podziel się tym ze światem (takie moje myśli). Mam nadzieję, że to Boże myśli. Już tłumaczę.

Fundacja Pro
24.08.2022
Tereska jest naszym czwartym dzieckiem. Narodziny każdego z nich były pięknym, choć trudnym doświadczeniem, a historia tego dziecka w sposób szczególny ukazuje niezwykłość Bożej Miłości do człowieka od pierwszej chwili życia.

Fundacja Pro
07.07.2022
Mam na imię Marta i chciałabym opowiedzieć o swoim trudnym doświadczeniu – aborcji.

Fundacja Pro
09.05.2022
Moi drodzy, pamiętam jak w 2014 roku przesłałam Wam moje zdjęcie z napisem „Aborcja to morderstwo”. Lekarz zasugerował mojej mamie, żeby dokonała aborcji będąc ze mną w ciąży. Powód? Wiek mojej mamy, miała wtedy wówczas rocznikowo 45 lat i ryzyko urodzenia chorego dziecka wzrosło.

Fundacja Pro
29.12.2021

Fundacja Pro – Prawo do życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych: IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN