Najnowsze

W ostatnią sobotę września w Krakowie grupa zainteresowanych osób miała możliwość uczestniczyć w kolejnym szkoleniu Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Anna Trutowska
06.10.2021
W środę 29 września zorganizowaliśmy pikietę antyaborcyjną w Krakowie, przy skrzyżowaniu ulic Sądowej i Kordylewskiego, gdzie znajduje się wiele budynków administracji samorządowej i państwowej. Jest tam zlokalizowana m.in. siedziba Sądu Okręgowego i Apelacyjnego oraz Prokuratury.

Dariusz Horak
01.10.2021
Dnia 22 sierpnia br. odbyła się coroczna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Była to świetna okazja, aby zbierać podpisy za pełną ochroną życia ludzkiego od poczęcia.

Katarzyna Uroda
06.09.2021
Piękna pogoda dopisuje, turyści i mieszkańcy przechodzą przez Plac Jurajski, nieopodal którego znajduje się słynny zamek.

Anna Trutowska
01.09.2021
Publikujemy kolejne świadectwa położnych i lekarzy, zgromadzone przez Europejskie Centrum na rzecz Prawa i Sprawiedliwości.

Fundacja Pro
07.09.2021
Coraz częściej mówi się o „terminacji sumienia” wśród lekarzy. Ma to miejsce już podczas studiów medycznych, gdzie człowieka chorego, szczególnie przed narodzeniem, odziera się z godności i praw. Nie udaje się jednak zabić wszystkich sumień. Zachęcamy do zapoznania się ze świadectwami lekarzy i położnych.

Fundacja Pro
06.09.2021
Mieliśmy dwójkę dzieci i więcej mieć nie chcieliśmy. Tak się złożyło, że w tamtym czasie, z powodów całkowicie niezależnych od naszej małej rodziny, byłam właśnie w ciężkiej depresji. Nie miałam siły ani motywacji na nic. Zdawałam sobie sprawę z tego, że przede mną czas, w którym będę siebie powoli odbudowywać. Wtedy, właśnie wtedy - test ciążowy okazał się pozytywny. Przyniósł ze sobą kompletny i całkowity zamęt i strach.

Fundacja Pro
06.08.2021
Pod koniec listopada, podczas badania prenatalnego w 12 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że moje dziecko ma wytrzewienie, serduszko na wierzchu oraz brak czaszki. Moje całe życie, plany, marzenia legły w gruzach w jednej chwili.

Fundacja Pro
06.04.2021
Okiem Pro-lifera: Stanowczy sprzeciw wobec in-vitro!
Skandal podczas tzw. marszu równości. Policja zablokowała auto fundacji Pro-Prawo do Życia
Projekt całkowitego zakazu aborcji w sejmie!
Okiem Pro-lifera: Dr Bawer Aondo-Akaa: “Zatrzymajmy mordowanie dzieci!”
Pomóż nam walczyć z aborcją! Kurs w Krakowie

Fundacja Pro – Prawo do życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych: IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

DotPay

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

PayPal

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN