Szukaj
Close this search box.

nasze pokolenie

powstrzyma aborcję!

Walka o życie trwa.

Po stronie śmierci działają gigantyczne korporacje, media masowe i skorumpowani politycy. My przeciwstawiamy im prawdę, którą głoszą publicznie odważni ludzie.

Każdego tygodnia organizujemy dziesiątki akcji w obronie dzieci, a setki wolontariuszy wychodzą na ulice polskich miast, aby dać świadectwo prawdzie.

Nawet najdzielniejsi ludzie zrobią jednak niewiele, jeśli nie będą mieli środków materialnych. Od wielu lat korzystamy ze wsparcia ludzi dobrej woli, którzy regularnie zasilają nasze konto. To nasi Patroni. Zostań jednym z nich!

Koszulki Fundacji

Wielu z Was podobają się koszulki Fundacji. Cieszy nas to. Pytacie się, czy moglibyście te koszulki kupić. Padają również pytania o przypinki oraz smycze. Nie możemy ich sprzedawać, ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej. Chętnie natomiast przyjmujemy darowizny, to dzięki nim możemy prowadzić działalność w obronie najmniejszych.

Jeśli ktoś podaruje 50 złotych (lub więcej) na działalność statutową, dostanie w prezencie koszulkę, smycz lub przypinkę. Ponieważ nie wszyscy nasi darczyńcy o tym marzą, osoby zainteresowane prosimy o e-mail z informacją o wpłacie i adresie, na który mamy wysłać fundacyjną pamiątkę.

Odlicz darowiznę od podatku!

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji PRO na jej działalność statutową można odliczyć od dochodu podlegającego opodatkowanie na podstawie art. 26 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Fundacja Pro – Prawo do życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych: IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

Masz pytania odnośnie możliwości wsparcia?

Pozostaw nam swoje dane teleadresowe – skontaktujemy się z Tobą.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN