kursy

obrońców życia

Fundacja Pro-prawo do życia od kilku lat organizuje w całej Polsce kursy dla osób, które chcą skutecznie działać w obronie życia najmniejszych dzieci. Tworzymy armię obrońców życia, która zmienia Polskę. Naszym celem jest budzenie sumień poprzez pokazywanie prawdy, a także zmiana prawa na takie, które będzie chronić życie każdego nienarodzonego dziecka.

Zapraszamy Cię do włączenia się w te ważne działania! Do triumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili – możemy wygrać tę wojnę, ale potrzebujemy do tego Twojego zaangażowania!

Formularz zgłoszenia na kursProszę podać linki do profili w serwisach społecznościowych. Wypełnienie tego pola nie jest wymagane, ułatwi nam jednak kontakt.Nadchodzące kursy

Gliwice | 18.01.

10:00-17:00

Kraków | 29.02.

10:00-17:00

Lublin | 28.03.

10:00-17:00

Nie organizujemy kursu
w Twojej okolicy?

Napisz na kurs@proprawodozycia.pl lub wskaż odpowiednią pozycję w formularzu
a postaramy się go zaplanować!

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.