- stań po stronie życia -

Stop przestępczości aborcyjnej!

Pomóż nam zamknąć mafię aborcyjną za kratkami. Pomóż nam skończyć z biznesem śmierci, który zabija około 30 tysięcy dzieci rocznie. Pomóż nam skończyć z nielegalną aborcją w Polsce. Przekonajmy Prokuraturę do działania. 

O co chodzi?

30 tysięcy dzieci. Tyle każdego roku jest zabijanych w Polsce przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych. 30 tysiącom dzieci nie jest dane się narodzić. W wyniku decyzji matek ich los to spuszczenie w toalecie, wyrzucenie do śmietnika w worku foliowym albo zakopanie w ziemi. Niektóre z nich, jeśli aborcja dokonywana jest późno, rodzą się żywe i umierają w męczarniach, dusząc się, walcząc o oddech. Niektóre z nich umierają już w szpitalach, bo aborcja nie do końca się udaje, a matki dostają krwotoków i wzywają karetki.

Wtedy odbywają się takie sceny, jak opisana na forum aborcyjnym:

„Zalała mnie fala krwi, dosłownie wszystko było we krwi, łóżko, podłoga, moje ciuchy, skarpetki, kapcie, wszystko. Biegiem do toalety, tam kolejna fala bólu, kolejne dwa silniejsze niż kiedykolwiek. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra.”

Przestępczość aborcyjna w Polsce kwitnie. W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i forach internetowych. Chcemy skończyć z przestępczością aborcyjną w Polsce. 

Osoby, które zarabiają na zabijaniu dzieci powinny siedzieć w więzieniu!

Zgromadziliśmy materiały dotyczące działalności przestępców aborcyjnych. Mamy dowody, na to, że pomagają w dokonywaniu aborcji.
Teraz musimy skłonić policję i Prokuraturę do skutecznego działania.

Co musisz zrobić?

Wykorzystaj wzór zawiadomienia do Prokuratury i przygotuj własną treść, opartą na innych znalezionych w internecie przykładach sytuacji, w których przestępcy aborcyjni pomagają w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Pomoc w aborcji może polegać np. na:

  • Pozyskaniu środków poronnych
  • Wskazaniu, jak zakupić środki poronne
  • Udzieleniu porady, jak użyć środków poronnych
  • Udzieleniu porady dotyczącej pozbycia się zwłok dziecka
  • Uczestnictwie w samej aborcji (towarzyszenie on-line, telefonicznie lub na żywo)
Masz jakieś pytania / problemy z wypełnieniem zawiadomienia?
Napisz do nas na: zawiadomienia@stronazycia.pl!

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Przelew tradycyjny

Numer konta:
79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych -
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW
Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN