Pozostał miesiąc do końca zbiórki podpisów!

Zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą "Stop aborcji" trwa już dwa miesiące. Pozostał więc jedynie miesiąc na uzbieranie 100 tys. podpisów.

Tym razem musimy mierzyć się z niebywałą agresją lewicowych ekstremistów. Często zdarzały się ataki na nas oraz na karty podpisowe. Oblewano karty piciem, przewracano stolik oraz próbowano atakować bezpośrednio wolontariuszy. W Warszawie próba zablokowania naszego samochodu o mały włos nie skończyłaby się przejechaniem lewicowych aktywistów, którzy niepostrzeżenie weszli pod koła, chcąc zablokować furgonetkę.

Te oraz inne ataki nie zniechęciły jednak wolontariuszy, a wręcz przeciwnie! Widać też, że ataki motywują innych, by podejść i się podpisać, mimo wcześniejszego wahania.

Wciąż jednak potrzebujemy podpisów! Dlatego zachęcamy, by:

Każdy podpis zbliża nas do 100 tysięcy i sprawia, że politycy będą musieli pochylić się nad inicjatywą ustawodawczą, której celem jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia, a także walka z aborcyjną przestępczością.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN