Zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą "Stop aborcji" trwa już dwa miesiące. Pozostał więc jedynie miesiąc na uzbieranie 100 tys. podpisów.

Tym razem musimy mierzyć się z niebywałą agresją lewicowych ekstremistów. Często zdarzały się ataki na nas oraz na karty podpisowe. Oblewano karty piciem, przewracano stolik oraz próbowano atakować bezpośrednio wolontariuszy. W Warszawie próba zablokowania naszego samochodu o mały włos nie skończyłaby się przejechaniem lewicowych aktywistów, którzy niepostrzeżenie weszli pod koła, chcąc zablokować furgonetkę.

Te oraz inne ataki nie zniechęciły jednak wolontariuszy, a wręcz przeciwnie! Widać też, że ataki motywują innych, by podejść i się podpisać, mimo wcześniejszego wahania.

Wciąż jednak potrzebujemy podpisów! Dlatego zachęcamy, by:

Każdy podpis zbliża nas do 100 tysięcy i sprawia, że politycy będą musieli pochylić się nad inicjatywą ustawodawczą, której celem jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia, a także walka z aborcyjną przestępczością.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Także mogą Cię zainteresować:

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN