Podpisy zbieramy również w Siedlcach!

Zbiórki prowadzimy cyklicznie w soboty od godziny 11:00-16:00 i środy w godzinach 15:00-19:00.

W pikietach biorą udział wolontariusze z Pro-Prawo do Życia, Straży Narodowej, Stowarzyszenia KoLiber oraz członkowie Patriotycznych Siedlec. Mają one charakter informacyjny, połączony ze zbiórką podpisów oraz modlitewny z odmawianiem różańca.

Po przeprowadzeniu kilku już pikiet zauważyliśmy, że bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest wychodzenie do ludzi z kartami podpisowymi w celu efektywniejszego zbierania podpisów pod projektem ustawy “Stop Aborcji”. co widać na zdjęciach z naszych akcji.

Zapraszamy, kto jeszcze się u nas nie podpisał, do złożenia takiego podpisu w najbliższą sobotę lub wydrukowania karty podpisowej, zebrania podpisów wśród rodziny i znajomych oraz odesłania pocztą do 15 czerwca na adres podany na karcie.

Wszystkich sympatyków tej akcji zachęcamy do wzięcia w niej udziału poprzez dołączenie do naszej komórki w Siedlcach przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronazycia.pl

Zdjęcia z drona: Paweł Wyrzykowski

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN