Szukaj
Close this search box.

Podpisy zbieramy również w Siedlcach!

Zbiórki prowadzimy cyklicznie w soboty od godziny 11:00-16:00 i środy w godzinach 15:00-19:00.

W pikietach biorą udział wolontariusze z Pro-Prawo do Życia, Straży Narodowej, Stowarzyszenia KoLiber oraz członkowie Patriotycznych Siedlec. Mają one charakter informacyjny, połączony ze zbiórką podpisów oraz modlitewny z odmawianiem różańca.

Po przeprowadzeniu kilku już pikiet zauważyliśmy, że bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest wychodzenie do ludzi z kartami podpisowymi w celu efektywniejszego zbierania podpisów pod projektem ustawy „Stop Aborcji”. co widać na zdjęciach z naszych akcji.

Zapraszamy, kto jeszcze się u nas nie podpisał, do złożenia takiego podpisu w najbliższą sobotę lub wydrukowania karty podpisowej, zebrania podpisów wśród rodziny i znajomych oraz odesłania pocztą do 15 czerwca na adres podany na karcie.

Wszystkich sympatyków tej akcji zachęcamy do wzięcia w niej udziału poprzez dołączenie do naszej komórki w Siedlcach przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronazycia.pl

Zdjęcia z drona: Paweł Wyrzykowski

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN