Szukaj
Close this search box.

Kraków: Musimy działać, bo w tym szpitalu zabijane są dzieci!

Goszcząca w naszym kraju Abby Johnson apelowała o podjęcie konkretnych działań na rzecz ratowania dzieci nienarodzonych. Bardzo słusznie stwierdziła, że samo słuchanie wykładów na temat aborcji nie wystarczy i nie świadczy jeszcze o postawie pro-life. Trzeba wyjść z domu, opuścić swoją strefę komfortu i udać się na wojnę o dusze i o życie.

Abby pytała „Czy macie zamiar stanąć, modlić się i być świadkami życia pod szpitalami, w których są zabijane wasze dzieci?

Wolontariusze Fundacji Pro Prawo do Życia i inni ludzie dobrej woli już od dawna są obecni pod polskimi szpitalami i pokazują prawdę o skutkach aborcji oraz proszą Boga o zatrzymanie dzieciobójstwa. Tak było również w ubiegły piątek, gdy modliliśmy się pod Szpitalem im. Narutowicza w intencji dzieci zagrożonych aborcją, ich rodziców i personelu medycznego.

Abby Johnson wielokrotnie mówiła – milczenie i apatia zabijają dzieci. Nie zamierzamy być cicho, chować się po kątach i udawać, że nas problem nie dotyczy. Tragedia aborcji jest tragedią nas wszystkich.

Zapraszamy do walki w obronie najmłodszych wszystkich tych, którzy nie godzą się na jakiekolwiek kompromisy ze złem, jakim jest pozbawianie życia nienarodzonych.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN