Drodzy Przyjaciele,

Ustawa o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli stanowi: „Projekt ustawy wraz z załączonym wykazem podpisów obywateli popierających projekt nie może zostać wniesiony później niż 3 miesiące od daty postanowienia Marszałka Sejmu o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu.” Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop aborcji, został zarejestrowany przez Marszałka Sejmu 31 marca 2021, zatem termin złożenia podpisów wypadał 30 czerwca.

Jednak w związku z ogłoszonym przez rząd stanem epidemii, bieg terminu nie rozpoczął się, a to oznacza, że możemy nadal zbierać podpisy. Proszę wszystkich którzy zaangażowali się wcześniej o kontynuację zbiórki, a tych, którzy jeszcze tego nie zrobili o włączenie się.

Chcemy zebrać co najmniej 120 000 podpisów, ponieważ część może zostać uznana za nieważne. O nowym terminie zakończenia zbiorki będziemy informować na www, w mediach społecznościowych i za pośrednictwem e-maili.

Mariusz Dzierżawski
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

Nie chcesz aby ominęło Cię coś ważnego?

Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco!  Wesprzyj działania Fundacji!

  Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

  Fundacja Pro – Prawo do życia,
  ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

  Dla przelewów zagranicznych:
  IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
  Kod BIC Swift: INGBPLPW

  Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

  Dołącz już dziś

  zacznij działać w obronie życia!