Szukaj
Close this search box.

4-latki w Szkocji mogą wybrać płeć bez zgody rodziców

Ukazały się nowe wytyczne szkockiego rządu dotyczące LGBT w placówkach edukacyjnych. Od tej pory dzieci od 4 roku życia będą mogły w szkole wybrać sobie dowolną płeć. Nauczyciele mają się wówczas zapytać o nowe imię ucznia i zaimki, jakimi się do niego zwracać. Rodzice nie będą mogli podważyć decyzji dziecka.

70-stronnicowy dokument instruuje szkoły, że dzieci powinny również same decydować, z której toalety i przebieralni chcą korzystać. Placówki mają wprowadzać neutralne płciowo mundurki, a podczas lekcji będzie pojawiać się więcej lektur i czytanek dotyczących transseksualnych bohaterów.

Zdaniem autorów dokumentu, nie istnieje zbyt niski wiek, żeby ogłosić „coming out” na przykład dotyczący chęci zmiany płci i nikt, łącznie z nauczycielami i rodzicami nie powinien tego kwestionować.

Minister John Swiney twierdzi, że Szkocja to obecnie jeden z najbardziej progresywnych narodów Europy. „Jestem szczęśliwy mogąc ogłosić, że będziemy pierwszym krajem na świecie, który ma edukację LGBT wpisaną w program nauczania” – powiedział w zeszłym miesiącu.

Niedawno powstała szkoła drag queen dla dzieci

Nic dziwnego, że takie postępowanie polityków zachęca deprawatorów do realizacji swoich kolejnych pomysłów i planów. Niedawno w Edynburgu powstała pierwsza szkoła drag queen dla dzieci. Drag queen to zazwyczaj mężczyźni, którzy przebierają się za kobiety i wykonują wyuzdane tańce przed homoseksualistami w klubach gejowskich. W nowo powstałej szkole dzieci i młodzież od 11 roku życia będą uczyć się „sztuki przedstawiania płci” i „eksploracji siebie”, a także przebierać się za kobiety i malować. W planach były nawet kursy dla 5-letnich dzieci.

Rodzice muszą pamiętać, że deprawatorzy planują wprowadzić w Polsce dokładnie ten sam program, co w Szkocji. Więcej o zagrożeniach związanych z tzw. seksedukacją można przeczytać w poradniku „Jak powstrzymać pedofila?” na stronie https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

Źródła:
https://www.gazetaprawna.pl/…transplciowe.html
https://stronazycia.pl/…dzieci/

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN