Szukaj
Close this search box.

W Szkocji powstała szkoła drag queen dla dzieci

Drag queen to zazwyczaj mężczyźni przebierający się za kobiety i wykonujący wyuzdane tańce przed publicznością, na przykład w klubach gejowskich. Teraz w stolicy Szkocji powstała „szkoła dragowa” dla dzieci od 11 roku życia. W planach był nawet kurs 5 -latków!

Na zajęciach dzieci i młodzież będą pod okiem „ekspertów” uczyć się „sztuki przedstawiania płci” i „eksploracji siebie”. Dzieci nauczą się też przebierać za kobiety i malować. Odbywać się będą równiez zajęcia z historii ruchów homoseksualnych i drag queen.

To nie pierwszy raz kiedy mężczyźni przebierający się za kobiety próbują angażować dzieci. Dwa lata temu głośna była sprawa 11-letniego Desmonda, który przebrany za drag queen tańczył w gejowskim klubie, a oklaskujący go homoseksualiści rzucali mu na scenę pieniądze.

W Stanach Zjednoczonych od dawna organizowana jest również akcja o nazwie „Drag Queen Story Hour”, która polega na tym, że przebrani za kobiety mężczyźni, często w wulgarnych strojach, czytają bajki dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na zdjęciu z jednego z takich wydarzeń widać było jak kilkuletnie dziecko leży na mężczyźnie, który ewidentnie czerpie z tego radość. Podobną akcję czytania bajek zorganizowano również w Poznaniu podczas tzw. marszu równości.

Pedofile wśród drag queen

Już kilku drag queen okazało się w ostatnich latach pedofilami, którzy trafili za kratki.

W 2018 roku British Airways zatrudniło w kampanii reklamowej drag queen Darrena Sewella. Okazało się, że odsiadywał on wyrok za czterokrotne molestowanie chłopca, a obecnie tańczy w klubach dla homoseksualistów. Z kolei brytyjska policja zatrzymała drag queen Roberta Clothera, który szedł właśnie z dwójką swoich dzieci w wieku 8 i 11 lat na spotkanie z drugim pedofilem.

W tym roku w polskich miastach odbywają się kolejne tzw. marsze równości. Również seksedukatorzy ponownie próbują wchodzić do szkół, m.in. poprzez programy organizowane przez lewicowych prezydentów miast. To od rodziców zależy, czy pozwolą na deprawację swoich dzieci.

O szczegółach tej seksualizacji i deprawacji dzieci można przeczytać w poradniku „Jak powstrzymać pedofila?” na stronie https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

Źródło: https://stronazycia.pl/…klubie/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN