Kaczyński, Tusk, Hołownia, Kosiniak-Kamysz i Czarzasty wspólnie otrzymali tytuł Heroda Roku 2021

Internauci zgłosili wielu kandydatów do tytułu Heroda Roku 2021. Trudno było wybrać jednego - zwłaszcza, że od lat wyłania się jasny obraz polskiej rzeczywistości politycznej - prawie nikt nie ma odwagi stanąć w obronie maleńkich bezbronnych dzieci. Cała klasa polityczna jest obojętna na cierpienie dzieci zabijanych przez aborcję.

Żaden z polityków wiodących polskich ugrupowań nie jest zainteresowany powstrzymaniem przestępczości aborcyjnej. Kosztem ratowania życia bezbronnych dzieci mogłaby przecież być utrata poparcia politycznego i wygodnej pozycji. Ani Jarosław Kaczyński, ani Donald Tusk, ani Szymon Hołownia, ani Kosiniak-Kamysz, ani Włodzimierz Czarzasty – jak pokazują ostatnie lata, żaden z nich nie jest gotów zaryzykować niczego dla powstrzymania nielegalnych morderstw i jawnego, nielegalnego pośrednictwa w sprzedaży pigułek śmierci. Przestępcy czują się w Polsce jak pączki w maśle i bez przeszkód zarabiają pieniądze na cierpieniu i śmierci dzieci oraz czynieniu z matek morderczyń.

Współcześni Herodzi obojętnie patrzą na mordowanie tysięcy dzieci. Czy gdyby ofiary były lepiej widoczne, gdyby były zabijane na oczach tłumów, wtedy Herodzi odważyliby się działać? Niestety, prawdopodobnie nie ruszyliby palcem, gdyby nie mieli pewności, że przyniesie im to polityczne korzyści. Już teraz bowiem zbrodnie te są całkowicie jawne, a osoby, które je popełniają wręcz krzyczą o nich w mediach i chwalą się liczebnością ofiar.

Współczesny Herod to Herod bierny, to tchórz. A ofiarami jego tchórzostwa są niewinni, mali, bezbronni. To nie tylko Kaczyński, Tusk, Hołownia czy Czarzasty – to wszyscy politycy, którzy najwyżej cenią swoje pozycje na listach wyborczych i w wygodnych gabinetach. W ich myśleniu nie ma miejsca na bliźnich. Oby to się zmieniło. Oby się opamiętali. Stawką jest życie dzieci, które same sobie nie poradzą i potrzebują silnych opiekunów.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN