Takie mamy prawo i nie można z tym nic zrobić? Nieprawda! – pikieta w Kiełczowie

We wtorek, 30 lipca w godzinach popołudniowych odbyła się kolejna pikieta pod prywatną przychodnią: Jagielscy Ginekologia i Położnictwo. Stanęliśmy tam, ponieważ na oddziale położniczym kierowanym przez dr Jagielskiego w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy dokonuje się kilkanaście aborcji rocznie.

Ustawiliśmy się tuż przy wejściu do budynku. Z megafonu odtwarzaliśmy komunikat o ilości zabijanych w wyniku aborcji dzieci w oleśnickim szpitalu. Jedna para, która kierowała się do przychodni, głośno awanturowała się i krzyczała, abyśmy ściągnęli banner. Słyszeliśmy wyrazy wulgarne i obraźliwe kierowane pod naszym adresem.

Niedługo po tym z przychodni wyszła kobieta, która kształci się na położną. Zarzucała nam, że pacjenci skarżą się na naszą obecność. Mówiła, że przecież mamy takie prawo (aborcyjne) i nie można nic z tym zrobić. Zaznaczyła, że jest katoliczką. Odpowiedziałem, że prawo tak jak np. w hitlerowskich Niemczech może być zbrodnicze, ale to nie znaczy, że mamy je respektować. Argumentowała dalej, że dr Jagielski uratował wiele dzieci i współpracuje z siostrami zakonnymi. Otrzymała pytanie czy zatem, jeśli ktoś uratuje setkę dzieci, a jedno sobie zastrzeli, to czy powinno mu to pójść płazem?

Gangster Masa wypowiadał się, że wielu znanych mu przestępców wspierało charytatywnie ośrodki pomocowe i zakonne, chcąc hojnością zagłuszyć wyrzuty sumienia.

Jeżeli częstotliwość aborcji w PZS w Oleśnicy utrzyma się na takim samym poziomie, za półtorej roku liczba ofiar przekroczy setkę.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN