Szef kliniki aborcyjnej w San Antonio planuje w tym roku zabić więcej dzieci

W San Antonio zabito w zeszłym roku 1453 nienarodzonych dzieci. Pomimo zamknięcia tam w ostatnich miesiącach większości klinik, ta należąca do Planned Parenthood nie ustaje w bojach, by podwoić liczbę aborcji. Jeffrey Hons, prezes i dyrektor generalny Planned Parenthood w Południowym Teksasie, skomentował ten fakt, mówiąc że centralna lokalizacja kliniki sprawiła, iż jest to najlepsze miejsce do zaoferowania szerokiego "wachlarza" usług aborcyjnych.

Z raportu kliniki Planned Parenthood w San Antonio wynika, że w roku 2018 wykonano tam 1453 aborcje, z czego 74% zostało wywołanych medycznie, za pomocą farmakologii. Hons stwierdził również, że klinika ma nadzieję obsłużyć więcej osób w 2019 r. – innymi słowy, zabić więcej nienarodzonych dzieci.

Warto tu wspomnieć, iż poprzednia klinika w San Antonio, należąca do sieci Woman’s Health została zamknięta, jak tłumaczono, z powodów biznesowych. Wykazano jednak, że wielokrotnie naruszano tam zdrowie i bezpieczeństwo kobiet. W raportach znalazły się problemy z narzędziami do sterylizacji i dezynfekcji. Inspektorzy państwowi znaleźli także zardzewiałe plamy na maszynach ssących, które mogły powodować infekcje oraz inne problemy.

Można więc z czystym sumieniem stwierdzić, że nie “prawa kobiet” są w przemyśle aborcyjnym ważne, a ilość zabitych nienarodzonych, przekładająca się na ilość pieniędzy. Planowanie większej liczby aborcji przez szefa Planned Parenthood świadczy o tym bardzo dobitnie, a liczne uchybienia podczas kontroli pokazują, że nie jest też ważne bezpieczeństwo kobiet. Aborcja zresztą nigdy nie jest bezpiecznym zabiegiem. Zawsze ginie w niej przynajmniej jeden człowiek.

Źródło: https://www.lifenews.com/…more/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN