Szukaj
Close this search box.

Syryjscy migranci chowają nienarodzone dzieci. Prolajferzy pokazują plakaty z „martwymi płodami”

Onet rozpisywał się kilka dni temu o pogrzebie nienarodzonego dziecka migrantki znalezionej przez służby graniczne po nielegalnym przekroczeniu granicy. Dziecko zmarło w 24 tygodniu ciąży. Matka trafiła do szpitala w złym stanie.

Bez względu na nasze poglądy dotyczące rozwiązania sytuacji na granicy z Białorusią, spokojnie możemy zgodzić się z Onetem, że stała się tragedia. „Pogrzeb nienarodzonego dziecka to czwarty pochówek cudzoziemca na mizarze w Bohonikach” – pisze Onet, wspominając również o „ojcu dziecka” i „matce zmarłego dziecka”.

Nie wiemy czy można pisać o nawróceniu redakcji Onetu, która wspominając o naszych plakatach antyaborcyjnych, pisała o plakatach z „martwymi płodami”. „Policja bada, czy plakat z martwym płodem łamie prawo” – to jeden z wielu artykułów, w którym redakcja Onetu uparcie próbowała odczłowieczyć ofiary aborcji, pokazywane przez nas, by zakończyć tę rzeź.

Wydaje się jednak, że to nie nawrócenie, a zwykła hipokryzja. Dziecko nienarodzone jest wtedy, gdy mowa o biednych imigrantach, wypychanych przez „polski rząd” na Białoruś. Jeśli zaś mowa o dzieciach niechcianych, mordowanych na skutek aborcji, mowa o „martwych płodach”. Oczywiste.

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/bialystok/…

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN