Szukaj
Close this search box.

Stowarzyszenie Tolerado przegrało z nami sprawę! Ma do zapłacenia ponad 5 tysięcy

"Sąd oddalił nasze powództwo. Musimy zapłacić 5.417 PLN Fundacji Pro - Prawo do życia jako zwrot kosztów procesu." - informuje na swoim profilu stowarzyszenie Tolerado, znane z wytaczania członkom fundacji procesów oraz prób ograniczania kampanii "Stop pedofilii".

Przypomnijmy, że Tolerado jest znane z organizowania występów drag queen w klubach gejowskich oraz „marszów równości”. Równość według nich to rzecz jasna nie prawo do życia zarówno dla urodzonych, jak i nieurodzonych, a przywileje dla osób innych orientacji seksualnych.

Podczas jednego z organizowanych przez stowarzyszenie Tolerado występów drag queen wystąpił między innymi mężczyzna o pseudonimie „Lelita Petit”. Można go zobaczyć na YouTube w programie Mariusza Drozdowskiego pod tytułem „Lelita Petit ogląda krocza dzieci w przedszkolu”. Natomiast na stronie Tolerado udostępniono film o tzw. poliamorii, gdzie prowadząca wykład Joanna Pulkowska-Ulfig wypowiadała się, że może być ona rozwiązaniem kryzysu w małżeństwie, gdyż zamiast rozwodu można… stworzyć z kimś trójkąt.

Pomimo to miasto Gdańsk chętnie ze stowarzyszeniem Tolerado współpracuje. W marcu 2019 roku miasto usiłowało ułatwić Tolerado sprawę, wzywając nas, razem z samochodem pokazującym związki lobby LGBT z pedofilią, na policję. Tymczasem, w 2019 roku radny Szczecina Dariusz Matecki opublikował listę organizacji wspieranych przez Fundację Batorego George’a Sorosa. Wynikało z niej, że Tolerado zostało dofinansowane przez Sorosa kwotą 100 tys. zł. Na liście „dofinansowań” znajdował się również między innymi Kongres Kobiet, Fundacja Wolność od Religii oraz Stonewall.

Nie dziwi nas, że stowarzyszenie Tolerado boi się i tak bardzo chce zakazywać przekazywania przez nas prawdy. A że „prawda jest dziś nową mową nienawiści”, z pewnością nie raz jeszcze członkowie stowarzyszenia będą próbować utrudnić albo nawet zakazać nam działalności, pozywając członków fundacji lub starając się zakazać prezentowania naszych treści.

Wyrok jest nieprawomocny. Tolerado zapowiada apelację.

Źródła:
https://www.facebook.com/toleradostowarzyszenie/photos/a.471859336189751/4204958899546424/?type=3&theater
https://stronazycia.pl/tolerado-czy-raczej-deprawado/
https://stronazycia.pl/gdansk-za-seksualizacja/
https://stronazycia.pl/duze-sumy-na-lgbt-i-walke-z-kosciolem-w-polsce/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN