Gdańskie władze murem za seksualizacją dzieci? Dostaliśmy wezwanie na policję

Od kilku dni w Gdańsku można zobaczyć oraz usłyszeć samochód z hasłami akcji "Stop pedofilii", informujący o powiązaniach lobby LGBT z pedofilią. Dlaczego akurat w Gdańsku? Tam właśnie władze miasta, wbrew woli protestujących rodziców, uchwaliły tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Na podstawie tego dokumentu zamierza się wprowadzić w gdańskich szkołach obligatoryjne zajęcia z tzw. „edukacji” seksualnej, których celem jest rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z rozmaitymi patologiami seksualnymi.

Nie musieliśmy długo czekać na efekty – szczególnie, że pełniąca obecnie obowiązki prezydenta miasta, jak również kandydatka na prezydenta, Aleksandra Dulkiewicz również jest entuzjastką modelu “równościowego” – i to pomimo że jest matką i wychowuje 11-letnią córkę. Furgonetka bezlitośnie obnaża to, za co Dulkiewicz popiera i z pewnością nie przysporzy jej dodatkowych głosów w nadchodzących wyborach.

Dostaliśmy więc pismo z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wzywające kierowcę samochodu do stawienia się na komendzie… wraz z pojazdem. Dlaczego z pojazdem? Czyżby chcieli go zarekwirować na czas kampanii?

Wezwanie jest efektem współpracy walczącej o przywileje dla LGBT trójmiejskiej organizacji Tolerado z Urzędem Miasta. Ma ona na celu uniemożliwienie nam głoszenia prawdy na temat powiązań władz miejskich z propagatorami dewiacji przy tworzeniu równościowego modelu mającego pojawić się w szkołach. Doskonale wiedzą oni, że zapisy tzw. “Modelu na rzecz równego traktowania” oraz późniejsze działania wiceprezydenta, mające na celu ograniczanie władzy rodziców, są oburzające i budzą sprzeciw gdańszczan, dlatego nie szczędzą środków, aby zamknąć nam usta.

Co więcej, zawiadomienie jest fałszywe, ponieważ zarówno władze miasta, jak i deprawatorzy oraz tym bardziej policja doskonale wiedzą, że nie dopuszczamy się żadnego wykroczenia i jest to po prostu próba uniemożliwienia nam głoszenia prawdy w końcówce kampanii wyborczej, co w oczywisty sposób może szkodzić osobom, które te haniebne działania popierają.

gdańsk za seksualizacją

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN