Tolerado, czy raczej Deprawado?

Stowarzyszenie Tolerado z Gdańska podało do sądu fundację Pro-Prawo do Życia za akcję „Stop pedofilii” ostrzegającą przed deprawacją dzieci. Tymczasem stowarzyszenie LGBT organizuje znane z klubów gejowskich występy drag queen oraz tzw. marsze równości.

To jeszcze nie wszystko. Na stronie internetowej Tolerado można znaleźć film na temat poliamorii, czyli posiadania kilku partnerów równocześnie.

Prowadząca wykład Joanna Pulkowska-Ulfig mówi, że poliamoria może być rozwiązaniem w małżeństwie, które przeżywa kryzys. Wówczas zamiast się rozwodzić, można stworzyć trójkąt z jeszcze inną osobą…

Rozmawiam z żoną, proponuje jej, żeby włączyć Krystynę do naszego układu i negocjujemy warunki” – mówi prelegentka.

Wyuzdane występy rodem z klubów gejowskich

Tolerado jest również organizatorem wydarzenia drag night, czyli show w wykonaniu mężczyzn przebierających się za kobiety w pełnym makijażu i tańczących w wyuzdany sposób, znany z klubów gejowskich. Często są przy tym półnadzy lub ubrani w skórzane lub lateksowe stroje.

Jednym z drag queen był mężczyzna o pseudonimie Lelita Petit. Wystąpił on też niedawno w programie Mariusza Drozdowskiego na Youtube zatytułowanym „Lelita Petit ogląda krocza dzieci w przedszkolu”. Brzmi to jeszcze bardziej przerażająco, jeżeli się wie, że Drozdowski jest autorem słów: Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie.

Występy drag queen odbyły się w ramach Trójmiejskich Dni Równości, których partnerem jest m.in. „Gazeta Wyborcza” i miały mieć charakter wstępu przed marszem równości.

Bo czy jest lepszy sposób na przygotowanie się do Marszu, niż genialna impreza i występy drag queens i drag kings? 😉 Przybywajcie tłumnie, bierzcie znajomych, rodzinę, współpracowników! W pełnym dragu, w samym makijażu, bądźcie cudnie przegięci! I niech queer wypełni powietrze, niczym smog ulice wielkich miast.” – napisali organizatorzy.

Co ciekawe stowarzyszenie Tolerado oficjalnie współpracuje z miastem Gdańsk. Nie powinno to w zasadzie nikogo dziwić – wpisuje się to w „postępową i tolerancyjną” politykę ratusza.

źródła:
http://marsz3miasto.pl/
https://www.facebook.com/toleradostowarzyszenie/videos/joanna-pulkowska-ulfig-rozszyfrowuje-poliamori%C4%99-/1954272507948419/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN