Szukaj
Close this search box.

Scooby Doo i tęczowa propaganda

Aktywiści LGBT od dłuższego czasu próbują trafiać ze swoim przekazem również do dzieci. Robią to między innymi przez tzw. seksedukację w szkołach i przedszkolach, ale także poprzez filmy telewizyjne. Dobrym przykładem są Świnka Peppa, My Little Pony i Scooby Doo.

W bajce Świnka Peppa, skierowanej przede wszystkim do przedszkolaków, pojawiła się w jednym z odcinków przyjaciółka głównej bohaterki wychowywana przez dwie „mamy”. Z kolei w My Little Pony wystąpiła para… homoseksualnych kucyków. Teraz producenci kolejnej serii przygód o Scooby Doo zdecydowali się na ujawnienie się Velmy jako lesbijki.

Po odcinku, gdzie Velma jest pokazana w ten sposób, wyszukiwarka Google postanowiła dodatkowo nagłośnić sprawę. Kiedy wpisywało się imię tej postaci z bajki, pojawiały się wokół niej flagi LGBT i tęczowe konfetti

Bajka o wąsatym mężczyźnie i jego członku

Homoseksualne postacie w bajkach to niestety jeszcze nie wszystko. W niektórych produkcjach pojawiały się wątki jawnie pedofilskie. Duńska telewizja DR opublikowała animowany serial dla dzieci w wieku 4-8 lat opowiadający o przygodach wąsatego Johna Dillermanda i jego… długiego penisa. Mężczyzna wykonuje nim różne czynności, między innymi gra w badmintona, skacze jak na sprężynie, kradnie dziecku loda, itd).

Ta sama stacja telewizyjna opublikowała również na swoim kanale dla dzieci program promujący ekshibicjonizm. Polegał on na tym, że dorośli ludzie stawali na scenie i rozbierali się przed dziećmi, które zadawały im pytania, np.: „Czy jesteś zadowolony ze swoich intymnych części ciała?” albo „W jakim wieku zapuściłeś włosy w dolnej części ciała?”.

Program był skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat i został nawet wybrany najlepszą audycją telewizyjną dla dzieci w 2019 roku na festiwalu TV w Danii.

W zeszłym roku okazało się, że jeden z uczestników tego programu był pedofilem i został skazany na karę więzienia przez sąd w Glostrup pod Kopenhagą.

Rodzice muszą dokładnie obserwować jakie programy oglądają ich dzieci. Więcej o działaniach deprawatorów można przeczytać w publikacji „Jak powstrzymać pedofila?”.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN