Program dla dzieci z nagimi dorosłymi. Czy w Polsce też będzie?

W zeszłym roku duńska telewizja rozpoczęła emisję programu dla dzieci promującego ekshibicjonizm. Polegał on na tym, że dzieci zadawały często intymne pytania nagim dorosłym, którzy stali przed nimi na scenie. Teraz taki sam format wprowadzają u siebie Holendrzy.

Program nazywa się „simply naked”. Polega na tym, że dorośli w różnym wieku wchodzą na scenę w szlafrokach, a następnie rozbierają się do naga przed dziećmi w wieku 11 lat. Te zadają pytania dotyczące ich ciał, w tym również miejsc intymnych.

Audycja jest skierowana do dzieci w wieku 7-12 lat. W Danii program zdobył nawet pierwsze miejsce na festiwalu programów dla dzieci w 2019 roku. Oprócz Holandii niedługo chcą go wyświetlać również Norwegowie.

Wcześniej bajka o mężczyźnie z długim penisem

To nie jedyna jawnie propedofilska produkcja dla dzieci w skandynawskiej telewizji. Duńska telewizja wyemitowała także animowaną bajkę o przygodach Johna Dillermanda, mężczyzny z bardzo długim penisem, za pomocą którego wykonywał różne czynności, m.in. grał swoim przyrodzeniem w badmintona albo kradł dziecku na ulicy lody.

Rodzice w postępowych krajach zdają się zupełnie nie widzieć zagrożenia związanego z seksualizacją ich dzieci. Można się zatem spodziewać wysypu kolejnych podobnych programów telewizyjnych i jeszcze gorszej deprawacji.

Źródła:
https://stronazycia.pl/bajka-o-dlugim-penisie/
https://wiadomosci.dziennik.pl/…krytyka.html

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN