Szukaj
Close this search box.

Bajka o długim penisie dla przedszkolaków. Kolejny etap skrajnej deprawacji

Mężczyzna w średnim wieku z wąsem, w biało-czerwonym podkoszulku i z dużym penisem, którego pokazuje dzieciom na ulicy. To nie opis pedofila lub ekshibicjonisty, którego szuka policja, ale nowego bohatera duńskiej bajki dla dzieci.

Animowany program w duńskiej telewizji publicznej DR jest skierowany do dzieci w wieku 4-8 lat i będzie miał łącznie 20 odcinków. Opowiada o Johnie Dillermandzie, a raczej o jego długim członku, którym wykonuje różne czynności (kradnie nim dziecku lody, gra nim w badmintona, skacze jak na sprężynie). Niestety program jest popularny wśród duńskich dzieci. Pierwsze odcinki oglądało aż 250 tysięcy osób. Mimo krytyki niektórych organizacji jego emisja będzie kontynuowana.

To nie pierwszy tego typu program w duńskiej telewizji

Wcześniej stacja telewizyjna dla dzieci DR Ultra wyemitowała program promujący ekshibicjonizm (!). Polegał on na tym, że dorośli ludzie stawali na scenie i rozbierali się przed dziećmi, które zadawały im pytania, np.: „ Czy jesteś zadowolony ze swoich intymnych części ciała?” albo „W jakim wieku zapuściłeś włosy w dolnej części ciała?”.

Program był skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat i został nawet wybrany najlepszą audycją telewizyjną dla dzieci w 2019 roku na festiwalu TV w Danii.

Fundacja Pro-Prawo do Życia od dawna ostrzega, że deprawacyjna seksedukacja służy do oswajania dzieci z pedofilią. Jak widać następnym krokiem będą między innymi takie, jawnie pro-pedofilskie audycje.

Źródło: https://www.tvp.info/….penisem

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN