Próby wprowadzenia cenzury w Toruniu

Toruńska komórka Fundacji Pro-Prawo do Życia działa prężnie, zbierając podpisy pod Inicjatywą Ustawodawczą "Stop Aborcji". Jej członkowie nie omijają żadnej okazji, żeby pokazać mieszkańcom Torunia i okolic, że aborcja jest zabijaniem dzieci i naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, by nie miała ona miejsca. 2 czerwca odbyła się piąta już pikieta, a planowane są następne. Podpisy zbierane były również podczas Juwenaliów UMK, Marszu dla Życia i Rodziny, Święta Flagi oraz przy okazji innych wydarzeń.

Toruńska komórka Fundacji Pro-Prawo do Życia działa prężnie, zbierając podpisy pod Inicjatywą Ustawodawczą “Stop Aborcji”. Jej członkowie nie omijają żadnej okazji, żeby pokazać mieszkańcom Torunia i okolic, że aborcja jest zabijaniem dzieci i naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, by nie miała ona miejsca. 2 czerwca odbyła się piąta już pikieta, a planowane są następne. Podpisy zbierane były również podczas Juwenaliów UMK, Marszu dla Życia i Rodziny, Święta Flagi oraz przy okazji innych wydarzeń.

Przedstawianie prawdy nie podoba się jednak lokalnym środowiskom lewicowym i feministycznym, które starają się za wszelką cenę utrudnić zbiórkę podpisów oraz pikiety. Jedna z działaczek lewicowych skierowała do władz miasta petycję o interwencję dotyczącą “zaprzestania pokazywania przez Fundację Pro – Prawo do Życia drastycznych zdjęć na terenie Starówki”. Jak widać, lewicowa wolność zezwala na dokonywanie zabójstw w imię tak zwanych “praw kobiet”, ale na prezentowanie ich skutków już nie.

W petycji pojawiają się argumenty o dzieciach, które mogą zobaczyć drastyczne zdjęcia. Pomijając fakt, iż opinia psychologiczna jednoznacznie wykazała brak szkodliwosci obrazów, zwłaszcza przy krótkotrwałym odbiorze, znamienna jest nagła troska o jedne dzieci i zezwalanie na zabijanie innych. Mamy tu również manipulowanie definicjami prawniczymi, co w konsekwencji miałoby sprawić, że władze Torunia zakażą wolontariuszom Fundacji Pro-Prawo do Życia pokazywania prawdziwej twarzy aborcji. I to jest symptomatyczne dla lewicy, która tak chętnie wznosi hasła wolności, zarazem zakazując jej innym.

Łatwo jest mówić aborcjonistom o prawie do zabijania, jeśli uważamy poczęte dziecko za zlepek komórek. O wiele trudniej przekonać opinię publiczną, która jest poinformowana o skutkach i wie, że jest to nic innego, jak makabryczne pozbawienie człowieka życia. Nic więc dziwnego, że nasze pikiety wywołują taki, a nie inny odzew u tych, których ta prawda po prostu boli.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka Fundacji Pro-Prawo do życia, komórka Rumia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN