Szukaj
Close this search box.

Pomoc w aborcji to przestępstwo! Jak je zgłosić?

Organizacje typu aborcyjny killing-team próbują zrobić wszystko, by kobiety mogły zabijać swoje dzieci. Warto jednak wiedzieć, że każda pomoc w aborcji jest nielegalna, a osoba, która pomaga w zabiciu dziecka, może być ukarana!

Za pomoc w aborcji grozi nawet kara pozbawienia wolności. Art 152 kodeksu karnego mówi:
Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania.

Jeśli więc widzisz sytuację nakłaniania do aborcji, również w mediach społecznościowych albo wiesz o pomocnictwie, możesz (a nawet moralnie powinieneś) zgłosić taką sytuację do prokuratury.

Za chwilę powiemy Ci, jak to zrobić!

Dodamy, że całkiem niedawno, bo w styczniu, za takie pomocnictwo został skazany ojciec zabitego dziecka – a nie jest on jedynym skazanym z artykułu 122 kk. Sytuacja wyszła na jaw, gdyż matka dziecka znalazła się w obliczu zagrożenia życia z powodu aborcji i trafiła do szpitala. Kobieta przeżyła. Dziecko niestety nie. Twoje zawiadomienie może sprawić, że inne kobiety nie podejmą tak ryzykownych czynów, godzących w życie drugiego człowieka, ale również w ich życie.

Jak zgłosić pomoc w aborcji?

Wiesz o sytuacji, którą należy zgłosić? Wejdź na stronę kampanii „Stop przestępczości aborcyjnej” i pobierz wzór zawiadomienia do prokuratury. Widnieje tam również mail, na który możesz wysłać swoje pytania w razie wątpliwości.

Wypełnij zawiadomienie. Możesz posiłkować się ściągą z tej strony, gdzie wypunktowano, co w takim zawiadomieniu jest ważne.

Tak wypełnione zawiadomienie wyślij pocztą na adres prokuratury. Już teraz dziękujemy Ci za Twoje zaangażowanie!

Zapraszamy również do grupy Walczymy o ocalenie dzieci zagrożonych aborcją, gdzie wspieramy się w zgłaszaniu przestępczości aborcyjnej, a także modlimy za dzieci, które są zagrożone zabiciem.

Walcz razem z nami z przestępczością aborcyjną

Przestępczość aborcyjna w Polsce niestety ma się dobrze – według naszych szacunków rocznie nielegalnie zabija się nawet 30 tys. nienarodzonych dzieci! Organizacje aborcyjne chętnie podpowiadają, co zrobić z ciałem dziecka – również takim, które jest „za duże na spuszczenie w toalecie”!

Kochane, to poczucie winy i żal też znikną, czy tak będzie zawsze?” – to jeden z wielu cytatów z aborcyjnego forum, gdzie przestępcy doradzają, jak zabić własne nienarodzone dziecko. Tak właśnie wygląda „pomoc w aborcji”. Ten horror trzeba jak najszybciej zakończyć. Pomożesz nam?

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN