Stop przestępczości aborcyjnej – nowa akcja Fundacji Pro – Prawo do Życia

Fundacja Pro – Prawo do Życia rozpoczyna akcję obywatelskiego zgłaszania przestępczości aborcyjnej. - Pomóż nam zamknąć mafię aborcyjną za kratkami. Pomóż nam skończyć z biznesem śmierci, który zabija około 30 tysięcy dzieci rocznie. Pomóż nam skończyć z nielegalną aborcją w Polsce. Przekonajmy Prokuraturę do działania – informują organizatorzy akcji.

O co chodzi?

30 tysięcy dzieci. Tyle każdego roku jest zabijanych w Polsce przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych. 30 tysiącom dzieci nie jest dane się narodzić. W wyniku decyzji matek ich los to spuszczenie w toalecie, wyrzucenie do śmietnika w worku foliowym albo zakopanie w ziemi. Niektóre z nich, jeśli aborcja dokonywana jest późno, rodzą się żywe i umierają w męczarniach, dusząc się, walcząc o oddech. Niektóre z nich umierają już w szpitalach, bo aborcja nie do końca się udaje, a matki dostają krwotoków i wzywają karetki. Wtedy odbywają się takie sceny, jak opisana na forum aborcyjnym:

Zalała mnie fala krwi, dosłownie wszystko było we krwi, łóżko, podłoga, moje ciuchy, skarpetki, kapcie, wszystko. Biegiem do toalety, tam kolejna fala bólu, kolejne dwa silniejsze niż kiedykolwiek. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra.

Przestępczość aborcyjna w Polsce kwitnie. W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i na forach internetowych. Chcemy skończyć z przestępczością aborcyjną w Polsce. Osoby, które zarabiają na zabijaniu dzieci powinny siedzieć w więzieniu.

Co musisz zrobić?

Wejdź na stronę https://stronazycia.pl/stop-przestepczosci-aborcyjnej/

Możesz wykorzystać wzór zawiadomienia do Prokuratury i przygotować własną treść, opartą na znalezionych w Internecie przykładach sytuacji, w których przestępcy aborcyjni pomagają w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Pomoc w aborcji może polegać np. na:

  1. Pozyskaniu środków poronnych
  2. Wskazaniu, jak zakupić środki poronne
  3. Udzieleniu porady, jak użyć środków poronnych
  4. Udzieleniu porady dotyczącej pozbycia się zwłok dziecka
  5. Uczestnictwie w samej aborcji (towarzyszenie on-line, telefonicznie lub na żywo)

Zawiadomienie należy wysłać do najbliższej Prokuratury Rejonowej. Przygotowany przez Fundację wzór zawiadomienia zawiera instrukcje dotyczące poprawnego wypełnienia dokumentu.

W zawiadomieniu należy:

– podać sprawców przestępstwa lub osoby podejrzewane o jego popełnienie. W tym wypadku mogą być to np. osoby działające w tzw. „aborcyjnym dream teamie” – czyli Natalia Broniarczyk, Justyna Wydrzyńska, Karolina Więckiewicz i Kinga Jelińska, ale także wszyscy inni, o których wiadomo, że zajmują się pomocnictwem w aborcji lub handlem albo pośrednictwem w handlu pigułkami aborcyjnymi. Mogą być to także osoby znane jedynie z pseudonimów używanych na forach aborcyjnych – w takim przypadku należy podać te pseudonimy.

– wskazać osoby pokrzywdzone, jeżeli są inne, niż zawiadamiające. W tym przypadku mogą to być na przykład pseudonimy pokrzywdzonych osób korzystających z forum maszwybor.net lub innego, które jest administrowane przez handlarzy środkami poronnymi lub na którym aborcjoniści udzielają porad i pomagają w przyjmowaniu tabletek aborcyjnych.

– podać czas i miejsce popełnienia czynu. Może to być np. data wpisu na forum internetowym, wpisu lub komentarza w mediach społecznościowych albo data publikacji artykułu, w którym dana osoba przyznaje się do popełnienia tego czynu lub go opisuje.

– podać zrozumiały opis zdarzenia, np.: „o godzinie 9.00 użytkowniczka o nicku X poprosiła o instrukcję zażycia środka XY i otrzymała ją od aborterki o nicku Z. Następnie o około godziny 10.00 ponownie pytała wskazując swoje wątpliwości dotyczące objawów w postaci ….. Prowadząca rozmowę aborterka o nicku Z wskazała sposób postępowania poprzez …..” lub „W artykule X opublikowanym dnia Y aktywistka aborcyjna XY dokładnie opisuje swoją działalność polegającą na XYZ”.

– krótko uzasadnić, dlaczego opisywany czyn łamie art. 152 § 2 kodeksu karnego mówiący o udzielaniu pomocy kobiecie w przerwaniu ciąży i ustawę z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.

– jako załączniki dodać linki oraz np. wydruki z materiałów potwierdzających opisywany czyn. Mogą być to np. wydruki z forum aborcyjnego, wywiady z gazet lub linki do filmów np. w serwisie Youtube.

– podać informację o ewentualnych świadkach zdarzenia, jeżeli tacy są.

– podać dane osoby zawiadamiającej wraz z adresem korespondencyjnym i numerem telefonu.

– pismo powinno być opatrzone datą i podpisane.

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN