Szukaj
Close this search box.

Oleśnica – Szpital przyjazny kangurom. Nieprzyjazny nienarodzonym dzieciom

Oleśnicki oddział ginekologiczno-położniczy poinformował z dumą, że otrzymał certyfikat "Szpital przyjazny Kangurom". Nie chodzi tu jednak o opiekę nad skaczącymi australijskimi zwierzętami, a o wspieranie rodziców w kontakcie “skóra do skóry”.

Rzeczywiście, kangurowanie dzieci jest bardzo ważne. Przedtem jednak te dzieci muszą się urodzić, z czym w Oleśnicy może być problem. Od 2016 roku bowiem, czyli od kiedy ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego został dr Jagielski, zabija się tu nienarodzone dzieci podejrzane o chorobę. Kiedy w 2017 roku rozpoczęliśmy tu pikiety pod szpitalem, mieliśmy informacje o aż 35 ofiarach aborcji.

Aż chciałoby się spytać, kiedy szpital w Oleśnicy, który dziś jest „przyjazny Kangurom”, stanie się przyjazny człowiekowi? Szczególnie temu najmniejszemu, który nie obroni się sam.

Źródło: https://olesnicainfo.pl/…kanguron

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN