Nasz kolejny artykuł trafił na facebookowy Indeks Artykułów Zakazanych. Czy wiesz, który?

Całkiem niedawno informowaliśmy o ograniczeniach nałożonych na naszą stronę na Facebooku. 30 sierpnia nałożono nam takie ograniczenia po raz kolejny. Portal poinformował, że nasz profil nie będzie wyświetlać się jako "sugerowany" do polubienia. Mimo to wciąż będzie można go polubić i znaleźć w wyszukiwarce. Zagroził nam także wycofaniem publikacji strony.

Przypominamy, że podobne groźby dostaliśmy, gdy udostępniliśmy na Facebooku artykuł “Absurdy groźnej ideologii gender na przykładzie Michała Sz. ps. „Margot”.

Tym razem jednak cenzorom Facebooka nie spodobał się artykuł: Homoseksualizm a pedofilia – zobacz rzetelne informacje. W artykule znajdują się podane badania naukowe, z których można skorzystać. Nauka jednak lewicowych ideologów nie interesuje, jeśli nie zgadza się z ich przekonaniami.

Co możecie zrobić, by nie stracić z nami kontaktu?

Ponieważ nadal mamy zamiar udostępniać prawdę na temat aborcji i seksedukacji, co może ostatecznie skutkować tym, że Facebook spełni groźby, zachęcamy Was do zapisu na nasz newsletter: https://stronazycia.pl/fundacja/newsletter/

Przypominamy także o naszych alternatywnych kanałach SM:

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN