Szukaj
Close this search box.

Homoseksualizm a pedofilia – zobacz rzetelne informacje

Naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Od czasu rewolucji seksualnej media intensywnie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć. Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w Internecie. Ale deprawatorom to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, również w Polsce. Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu pedofilów.

Niszczeniu poczucia wstydu i deprawacji dzieci służą również parady ekshibicjonistów, publicznie demonstrujących swoją seksualność. W sierpniu taka parada ma odbyć się w Poznaniu. Dlatego wywiesiliśmy w tym mieście bilbord informujący o patologiach związanych z homoseksualizmem. Poniżej podajemy źródła, na których oparliśmy nasze informacje.

70% zachorowań na AIDS dotyczy homoseksualistów – (https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html ) W 2014 r. homoseksualiści i biseksualiści stanowili około 2% populacji USA. Jednak to właśnie od nich pochodzi 70% nowych zakażeń wirusem HIV. Również w 2014 roku WHO alarmowało, że u homoseksualistów dramatycznie wzrasta liczba zakażeń wirusem HIV (https://stronazycia.pl/who-wzywa-homoseksualistow-do-przyjmowania-lekow-przeciw-hiv/ ).

Homoseksualiści żyją średnio 20 lat krócej. Więcej w tym temacie możemy przeczytać na https://homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/198-dugo-ycia-homoseksualistow, który z kolei linkuje do odpowiednich badań. Dla porównania, palenie papierosów skraca życie średnio o 13,5 lat. Co jest przyczyną tak drastycznego obniżenia średniej długości życia aktywnych seksualnie homoseksualistów? Oprócz oczywistej przyczyny, jaką jest wirus HIV, wymienia się między innymi syfilis, rak odbytu oraz wirusowe zakażenie wątroby typu B i C.

Homoseksualizm a pedofilia – czy rzeczywiście istnieje powiązanie? 31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% było molestowanych seksualnie. Raport Regnerusa, który potwierdza tę tezę, jest dziś dostępny w sieci (http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf).

Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów nawet 20 razy częściej (źródło: infografiki). Jak pokazują badania, odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40 proc. Inne badania, linkowane w artykule, wykazują podobne zależności procentowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INFOGRAFIKI!

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN