Szukaj
Close this search box.

Michał Sz. ps. „Margot” dalej zbiera pieniądze na bandyckie akcje przeciwko fundacji Pro-Prawo do Życia

Michał Sz. dokonał z kolegami napaści na samochód antypedofilski i pobił wolontariusza fundacji Pro-Prawo do Życia. Został z tego powodu aresztowany na 2 miesiące. Mimo to, w dalszym ciągu na portalu zrzutka.pl znajduje się aktywna zbiórka pieniędzy na kolejne bandyckie akcje przeciwko fundacji.

Jej organizatorem jest radykalna grupa LGBT, w której działa Michał Sz. używający pseudonimu „Margot”. Zbiórka jest na nazwisko jego dziewczyny. Łącznie zebrali już ponad ćwierć miliona złotych!

Poniżej zdjęcie ze strony:

Popularność zbiórki wzrosła właśnie po jego aresztowaniu. Aktywiści LGBT udostępniają ją licznie w mediach społecznościowych. Zbiórka jest zatytułowana: Stop Bzdurom – fundusz na prawników, dalsze dzikie akcje i wlepy. Tęczowi chuligani zebrali już ok. 270 tys. zł, a zbiórka trwa jeszcze 4 dni. Na co chcą przeznaczyć pieniądze? Nie ma wątpliwości, że na kolejne bandyckie akcje. Wyszczególnione cele to m.in.: wynagrodzenia dla prawników aresztowanego Michała Sz., a także na kolejne akcje przeciwko antypedofilskim furgonetkom i naklejki z wulgarnymi hasłami, które chcą rozklejać w mieście.

Tęczowi aktywiści kreują się w mediach na prześladowanych, ale we własnym gronie nie zachowują żadnych pozorów i otwarcie planują kolejne przestępstwa. Również podczas aresztowania Michał Sz. był agresywny i wyzywał policjantów.

Grupa Michała Sz. „stop bzdurom” odpowiada również za powieszenie flagi na pomniku Chrystusa i inne prowokacje wymierzone w katolików. Zaprzyjaźniona z nimi grupa „feministyczna brygada rewolucyjna Febra” napisała na swoim Facebooku: „Żadnej świętości, zero szacunku… Tak trzymać! Solidarni ze stop bzdurom”.

Właśnie takich ludzi lewicowe media jak „TVN”, czy „Gazeta Wyborcza” kreują na ofiary. Ofiary, które w rzeczywistości odpowiadają za niszczenie cudzego mienia, napaści na ludzi i zbierają na swoją działalność duże sumy pieniędzy…

Źródło: https://zrzutka.pl/ex3vfh

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN