“Kontr-manifa” w Warszawie

„Nie patrzcie na te zdjęcia!”, „To są zdjęcia z poronienia, nie z aborcji!”, „Te zdjęcia są zmanipulowane!” – takie okrzyki wznosiły organizatorki warszawskiej manify, kiedy pochód mijał nasze banery pokazujące prawdę o aborcji.

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zderzenie z konkretnymi ofiarami aborcyjnej ideologii okazało się dla feministek zbyt bolesne, żeby mogły nas zignorować. Ale fałszowanie rzeczywistości miało miejsce nie tylko wobec naszych banerów. Marsz prowadził duży baner z kłamliwym i odrażającym hasłem – „Aborcja w obronie życia”.

Podobnie jak przed kilkudziesięciu laty na Zachodzie, środowiska proaborcyjne posługują się w Polsce sfałszowanymi liczbami nielegalnych aborcji, żeby manipulować uczuciami społeczeństwa i wmawiać im, że pełna legalizacja aborcji zapewni bezpieczeństwo kobietom chcącym zabić swoje dzieci. Z głośników można było usłyszeć również absurdalne tezy o tym, że aborcja jest wielokrotnie bezpieczniejsza niż naturalny poród oraz promowanie nieograniczonego dostępu do aborcji farmakologicznej w postaci tzw. pigułek “dzień po”.

W obliczu fałszywej propagandy feministek, nasza pikieta dała warszawiakom możliwość zapoznania się z prawdziwym obliczem aborcji, która jest okrutnym morderstwem wykonywanym na bezbronnym i niewinnym człowieku. Wierzymy, że tylko pokazywanie prawdy o aborcji przyczyni się do dalszego wzrostu poparcia dla idei pełnej równości wszystkich ludzi wobec prawa i zagwarantuje każdemu poczętemu dziecku prawo do życia.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN