Szukaj
Close this search box.

Kłótnie aborcjonistów

Ginekolog Maciej Socha płacze w Onecie, że radykalne aborcjonistki źle go traktują. A on przecież popiera postulaty feministek, a szczególnie aborcję na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży. Jeśli dziecko jest starsze, to też, zdaniem Sochy, powinna być możliwość zabicia go.

Różnica zdań między Sochą a radykalnymi aborcjonistkami dotyczy tylko mordowania zdrowych dzieci tuż przed porodem. Oczywiście Socha nie używa słowa „dziecko”, pisze o „uśmiercaniu płodu” po to, aby ukryć fakt, że aborcja jest zabójstwem człowieka.

Lekarz Socha twierdzi, że w medycynie „nic nie jest czarno-białe”. Rzeczywiście, wygląda na to, że jeśli chodzi o dzisiejszą medycynę może mieć rację. Zabijanie pacjentów jest standardem w wielu krajach, które uważają się za cywilizowane. Ginekolog Socha być może nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego obiekcje co do zabijania dzieci bez żadnych ograniczeń, wynikają z tego, że żyje i pracuje w „zacofanej moralnie” Polsce. W wielu miejscach na Zachodzie mordowanie dzieci tuż przed porodem jest bezkarne. Początek tego procesu miał miejsce kilkadziesiąt lat temu, kiedy moralność została przez środowisko medyczne odrzucona, a lekarze poczuli się bogami.

Bez powrotu do norm moralnych upadek medycyny będzie się pogłębiał, a ludzie z dyplomami będą przekraczali kolejne progi bestialstwa.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN