Szukaj
Close this search box.

Jak aborcjoniści reagują na ludzi, którzy szukają dla siebie ginekologa z sumieniem?

"Czy w Łomży jest jakiś katolicki ginekolog, który nie proponuje antykoncepcji hormonalnej, nie zakłada spirali dla kasy, mówiąc, że to forma antykoncepcji, a sam doskonale wie, jak to dziala wczesnoporonnie. Taki, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, nie prawi głupich uwag." - takie ogłoszenie pojawiło się na profilu "Spotted: Łomża".

Jaka reakcja powinna nastąpić u kulturalnego człowieka? Wskazanie adresu ginekologa z sumieniem, który nie wyśmieje kobiety, nie nazwie ją „głupią”, „zacofaną”, jak robi to niestety wielu lekarzy. Post trafił jednak prawdopodobnie do grup aborcyjnych, a tam o kulturę i zrozumienie dla drugiego człowieka trudno. Publikujemy niektóre z wielu hejterskich komentarzy:

Jesli chodzi katolicką antykoncepcję, to polecam po prostu napić sie zimnej wody zamiast stosunku. Naturalne metody antykoncepcji sa nieskuteczne, a jesli autorce posta ktos naopowiadał bzdur o wczesnoporonnym działaniu wkładki domacicznej lub tabletek antykoncepcyjnych to polecam zdecydowanie sie douczyć.” – pisze Sabina Kanigowska. Oczywiście sama mija się z prawdą – spirala faktycznie ma działanie wczesnoporonne, opisane również w ulotce.

Antykoncepcja – zakazana przez Kościół nie Boga. Muszę Cie rozczarować ? Antykoncepcja nie działa wczesnoporonnie zapobiega zaplodnieniu. Eh Polska ma tak uboga edukację seksualna” – napisała Paulina Bagińska. Ponownie mamy wrażenie, że lewica chce edukacji seksualnej, bo sama nie potrafi znaleźć właściwych informacji.

katolicki ginekolog ooo to jakaś nowa profesja ? Kochać się wtedy i tylko wtedy jak planujesz dziecko i tyle w temacie i to jest po katolicku” – pisze Wioleta Lutostańska, której nie przyszło nawet na myśl, że kobieta pisząca post chce na przykład wykonać badania okresowe. Pani Wioleta ma w awatarze „piorunek”, jednak prawo wyboru, jak widać, definiuje wyłącznie pod swoją ideologię.

Może Dr. Queen? Masakra społeczna z tym pytaniem, psychiatra się kłania i to taki ?głupszego pytania nie słyszałam, w tym wieku, ciemnogród, to za małe określenie” – pisze pani „Joanna No”, dla której widocznie wiara w Boga jest chorobą psychiczną.

Komentarzy, sugerujących że kobieta z takimi poglądami nie powinna w ogóle chodzić do lekarza, a leczyć się „u proboszcza”, „u Rydzyka” albo iść do psychiatry, było rzecz jasna więcej.

Nie ma sensu łudzić się, że aborcjonistom chodzi o jakikolwiek „wybór” – wybór zabicia człowieka, wybór lekarza dla siebie czy wybór antykoncepcji. Prędzej czy później człowiek idący odpowiednią drogą zostanie przez nich wyszydzony, wyśmiany, a już z pewnością nie otrzyma pomocy. Tak jak pomocy nie uzyskała od nich kobieta, która zadała pytanie na Spotted:Łomża.

Źródło: https://www.facebook.com/…2570656979747024

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN