Herod 2022

Adwent przygotowuje nas do Bożego Narodzenia, święta, które wszystkim nam kojarzy się z radością. Syn Boży przyjmuje ludzką naturę i objawia się światu jako dziecko. Tę wspaniałą tajemnicę początkowo znają tylko Maryja i Józef, ale dzięki pośrednictwu aniołów radość staje się udziałem pasterzy. Również mędrcy ze Wschodu, prowadzeni przez gwiazdę betlejemską, potrafią dostrzec wielkość wydarzenia. Przejęci radością i wdzięcznością składają Dziecięciu dary.

Nie wszyscy jednak cieszą się z Bożego Narodzenia. Mieszkańcy Betlejem nie potrafią dostrzec najważniejszego Gościa w historii swojego miasta. Nie było dla Niego miejsca w gospodzie. Syn Boży rodzi się w stajni. Gdy o Narodzinach usłyszał król Herod, „przeraził się, a z nim cała Jerozolima.” Herod postrzega Jezusa jako zagrożenie swojej władzy i postanawia Go zabić. Józef, ostrzeżony przez anioła, chroni Świętą Rodzinę uciekając do Egiptu. Rozwścieczony Herod każe oprawcom wymordować wszystkich chłopców do lat dwóch w Betlejem i okolicy.

Niestety ta historia powtarza się w naszych czasach. Dziecko, zamiast być źródłem radości, jest postrzegane jako zagrożenie. Wielcy tego świata boją się dzieci, które mogłyby w przyszłości zagrozić ich władzy. Podobnie jak Herod gotowi są zabijać. Siepacze Heroda zamordowali w Betlejem kilkudziesięciu chłopców. Dzisiejsi aborcjoniści mordują co roku kilkadziesiąt milionów dzieci.

Współcześni Herodowie chcą ukryć swoje mordercze praktyki za kłamstwami i obłudnymi słowami. Mówią o prawach kobiet, zdrowiu reprodukcyjnym, a maja na myśli zabijanie. Wielu ludzi daje się zwieść. Naszym celem jest zdarcie masek z twarzy obłudników, ujawnienie tych, którzy działają na rzecz zabijanie dzieci. Liczymy na to, że skonfrontowani z prawdą opamiętają się.

Uznaliśmy, że w roku 2022 dwaj politycy zasłużyli najbardziej na tytuł Heroda Roku. Prosimy o wskazanie, którego z nich uważają Państwo za większego wroga dzieci.

Donad Tusk zadeklarował, że w przypadku wygrania wyborów, pierwszą ustawą zgłoszoną przez jego partię będzie aborcja na życzenie do 12 tygodnia ciąży. Wszyscy kandydaci na posłów partii Tuska, aby znaleźć się na listach wyborczych, muszą zadeklarować poparcie dla morderczej ustawy.

Adam Niedzielski od sierpnia 2020 jest Ministrem Zdrowia. Ponosi odpowiedzialność za zdrowotną politykę państwa od tego czasu, w szczególności za wywołanie paniki i ograniczenie dostępu Polaków do lekarzy i szpitali, co przyczyniło się do 200 000 nadmiarowych zgonów w Polsce, w latach 2020-2021. Ponosi również odpowiedzialność za forsowanie programu szczepień dla kobiet w ciąży i najmłodszych dzieci, mimo ostrzeżeń, że szczepionki stanowią większe zagrożenie dla dzieci niż sam wirus.

Głosy oddawać można TUTAJ.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN