Szukaj
Close this search box.

Gorszy Cię bezkarność płatnych morderców? Działaj!

Zwolennicy aborcji często czują się zgorszeni tym, że pokazujemy jak wygląda dziecko zamordowane w wyniku zabiegu, który oni uważają za prawo człowieka. Zdjęcia i napisy na banerach, bilbordach uważają za nieprzyzwoite. Głośno o tym krzyczą i domagają się ocenzurowania wszystkiego, co jest sprzeczne z ich wizją świata i moralności.

Samo zabijanie bezbronnych dzieci wcale ich nie razi i nie wadzi, lecz pokazywanie prawdy o nim już tak bardzo przeszkadza, że obrońcy nienarodzonych są stawiani przed sądami, atakowani werbalnie, niekiedy nawet fizycznie a ich mienie jest regularnie dewastowane. Zaiste, dziwny to porządek rzeczy, którego nie sposób uznać za prawidłowy i normalny.

Ja też czuję się zgorszona i pewne treści uznaję za wysoce nieprzyzwoite. Jestem zgorszona tym, że płatni mordercy publicznie i całkowicie bezkarnie reklamują swoje usługi. Ich numery telefonów są łatwo dostępne w internecie, mediach, są umieszczane w przestrzeni publicznej w formie ogłoszeń, plakatów, a nawet na wielkich bilbordach. Mam tu na myśli mafię aborcyjną, która w sposób bezpardonowy i bezczelny reklamuje się gdzie tylko może, oferując środki poronne i turystykę aborcyjną.

Jestem zgorszona tym, że dzieje się to w sposób całkowicie bezkarny na oczach policji, prokuratury i sądu. Treści afirmujące zabijanie innych ludzi i pomocnictwo w zabijaniu są wysoce nieprzyzwoite. Gdzie mam to zgłosić, gdzie mam z tym iść skoro organy ścigania są całkowicie bierne? Trzeba, aby wszystkie osoby, które gorszy bezkarność mafii aborcyjnej (a wierzę, że takich ludzi jest wielu) zmobilizowały się i podjęły radykalne kroki w kierunku wyeliminowania tego zjawiska. Domagajmy się stanowczo od policji, prokuratury i sądów podjęcia rzetelnej i konsekwentnej walki z mafią płatnych morderców.

Na reakcję organów państwowych przyjdzie nam pewnie długo poczekać, ale co można zrobić teraz? Pokazywać społeczeństwu prawdę o biznesie śmierci lub wspierać tych, którzy to robią na co dzień. Zapraszamy do wsparcia kampanii Fundacji Pro – prawo do życia „Stop biznesowi śmierci”.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN