Gdy przykre wspomnienia wracają – nasz artykuł sprawił, że wielu innych zaczęło mówić o tym, jak proponowano im zabicie dziecka

W naszym kraju naciski na matki, żeby zabiły swoje dziecko, kończą się mniej więcej po 24 tygodniu ciąży. Wtedy bowiem prawo nie zezwala już na mordowanie nienarodzonych z powodu podejrzenia o chorobę. Inaczej jest jednak w Wielkiej Brytanii, gdzie takie dzieci zabija się praktycznie do końca ciąży. Pisaliśmy niedawno o Cheryl Bilsborrow, matce dziecka z zespołem Downa, którą naciskano na aborcję praktycznie do końca ciąży.

Jak się okazało, wielu innych boryka się z takimi oraz podobnymi przeżyciami. “Mogę jedynie potwierdzić fakty zawarte w artykule. Gdy u naszego śp. Jaśka stwierdzono ZD, na każdej wizycie w szpitalu (a były one praktycznie co tydzień) kilkakrotnie namawiano nas na zabicie syna… Dopiero w 6 m.c. kiedy stanowczo zaprotestowałem takim insynuacjom i oznajmiłem, że każda kolejna będzie przeze mnie i moją żoną uznana za namowę do zabójstwa i próbą nękania, przeproszono nas… i więcej nie proponowano nam aborcji.” – brzmi komentarz mężczyzny, który również doświadczył brytyjskiej “opieki” lekarskiej, zostawiony pod artykułem. Ile musiała jednak przeżyć rodzina, zanim zostawiono ją w spokoju?

To nie wszystkie komentarze: “Gdy miałam się rodzić mojej mamie również proponowano aborcję. Dawali 20% szans na przeżycie, a jeśli przeżyję, to będę kaleką. Jakoś żyję, mam sie dobrze i nie mam żadnych większych problemów.“, “Mieszkam w Anglii i urodziłam tu dziecko. Strasznie mocno naciskali na badania bo gdyby np miało zespół Downa, to mogłabym usunąć. I tak na każdym badaniu. Dziwiło ich strasznie słowo NIE. Aborcja jest tutaj niestety traktowana jako forma antykoncepcji.

W krajach zachodnich poród dziecka z zespołem Downa lub innymi wadami rozwojowymi należy do rzadkości. I u nas zresztą lewicowi aktywiści piętnują wręcz kobiety, które odmawiają aborcji, sugerując że świadomie powołują one na świat osoby, którym trzeba pomagać w życiu. Inny komentarz pod artykułem brzmi: “Czuję, że jeszcze parę lat, a PROPONOWALI zamieni się na ŻĄDALI.” Niestety, staje się to coraz bardziej prawdopodobne.

Źródło: https://www.facebook.com/FundacjaPro/posts/10157905243403631
https://stronazycia.pl/…porodem/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN