Szukaj
Close this search box.

Gazeta Wyborcza chce aby rodziły się dzieci z wadami letalnymi. Bo ich ciała można wykorzystać.

Pamiętają Państwo jak ginekolog Romuald Dębski przyniósł do studia TVN zdjęcie dziecka z bezmózgowiem? Przyniósł je po to aby przekonać, że takie dzieci nie powinny się rodzić, a mówiąc wprost, że powinny być zabijane przed narodzeniem.

10 miesięcy temu watahy postępowych dziennikarzy, zainspirowane przez Dębskiego, pisały jakim okrucieństwem jest pozwolić urodzić się takim dzieciom i jak wielkie cierpienia muszą wskutek tego znosić, „niepotrzebnie” narodzone dzieci i ich rodzice. Poruszeni funkcjonariusze mediów, za odmowę zabicia dziecka z bezmózgowiem, gotowi byli dokonać linczu na profesorze Chazanie.

Niecały rok później Gazeta Wyborcza opublikowała artykuł o pozytywnych skutkach narodzin dziecka z bezmózgowiem. Dowiadujemy się z niego, że „Dziecko z bezmózgowiem wygląda zupełnie normalnie, poza faktem, że nie ma tkanki mózgowej.” Autorka nic nie wspomina o cierpieniach dziecka.

Na czym polega różnica między „zbrodnią” jaką była odmowa aborcji Jasia z bezmózgowiem w Polsce, a „szlachetnym czynem” jakim była odmowa aborcji Teddy’ego z bezmózgowiem w Wielkiej Brytanii? Być może wyjaśnieniem będą słowa brytyjskiego pediatry, Richarda Haina: „… desperacko potrzebujemy narządów do przeszczepów”. Zgodnie z logiką postępowych dziennikarzy,  jeśli odmawiamy zabicia dziecka, po prostu dlatego, że dzieci, a zwłaszcza chorych się nie zabija, jesteśmy zbrodniarzami. Jeśli pozwalamy takiemu dziecku się urodzić po to, aby wykorzystać jego narządy, jesteśmy wspaniali.

W normalnym człowieku takie podejście budzi odrazę. Czyżby na Czerskiej udało się wychować „Nowego Człowieka”?

Źródło: http://wyborcza.pl/…narzadow.html

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN