Dr Bawer Aondo-Akaa ponownie skazany na 1500 zł grzywny

Działacz fundacji Pro-Prawo do Życia został ponownie skazany przez sąd na karę grzywny. Sąd Rejonowy w Zakopanem wymierzył mu karę pieniężną w wysokości 1500 zł. Pro-lifer może się jeszcze zwrócić do sądu apelacyjnego o zmianę wyroku.

Cała sprawa jest dosyć absurdalna – twierdzi dr Bawer Aondo-Akaa. – Sąd w Zakopanem wprawdzie również uznał mnie winnym, ale zupełnie odwrócił argumentację sądu w Nowym Sączu. Za paragraf, z którego zostałem wcześniej skazany, teraz mnie uniewinnił, a za ten, z którego zostałem wcześniej uniewinniony, mnie skazał. To nie pierwszy raz, kiedy tak się dzieje, co jest dla mnie bardzo dziwne. Można by to uznać za nieśmieszny żart, ale to pokazuje, jak działa system sądowniczy – opowiada.

Sprawa trafi teraz do sądu apelacyjnego, który znajduje się w Nowym Sączu. Pro-lifer zapowiada, że ataki zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci i wyroki skazujące nie zniechęcają go do działania. Uważa, że pokazywanie ofiar aborcji to najskuteczniejsza metoda, którą trzeba kontynuować.

W Stanach Zjednoczonych również używano zdjęć niewolników walcząc z tym ohydnym procederem wykorzystywania ludzi. Nienarodzone dzieci, które się morduje, są najsłabsze w społeczeństwie i dlatego trzeba ich bronić.

Już w poniedziałek dr Bawer Aondo-Akaa wystąpi w programie Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”, gdzie będzie dyskutować z krakowskim radnym Łukaszem Wantuchem, który zwalcza pokazywanie prawdy o aborcji w swoim mieście.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN