Dlaczego tęczowi aktywiści rozbierają się przed dziećmi? To seksedukacja w praktyce

Pod koniec września w Barcelonie podczas święta Matki Bożej Miłosierdzia, patronki miasta wystąpiło na scenie…dwóch męskich striptizerów. Co gorsza przyglądały się temu z bliska dzieci, które zszokowane zasłaniały sobie oczy. Za jednym zamachem striptizerzy zrealizowali swoje dwa cele – bluźnierstwo oraz demoralizację najmłodszych. Czy to skrajny przypadek? W żadnym razie.

W szkole teoria – na ulicy praktyka

Bardzo łatwo znaleźć w internecie zdjęcia, na których podczas homoparad dzieją się gorszące sceny i patrzą na to przerażone dzieci. Władze najwyraźniej to popierają, obejmując te imprezy swoim patronatem.

W Hamburgu wiceprezydent miasta zrobiła sobie zdjęcie z tzw. homoseksualnymi pieskami, czyli mężczyznami w skórzanych i lateksowych strojach, z których kilku miało na twarzy kagańce i na czworakach udawali psy.

Co więcej, organizatorom zależy, aby najmłodsi brali udział w homoparadach, w niektórych miejscach tworzy się nawet specjalne strefy dzieci. Marsz równości zorganizowano nawet w Disneylandzie z okazji dnia dziecka…

To nie przypadek: maluchy na zachodzie w ramach edukacji seksualnej od przedszkola mają akceptować pojęcie różnorodności seksualnej. Przykłady opisane powyżej to nic innego jak „zajęcia praktyczne”.

Legalizacja pedofilii będzie kolejnym krokiem

Kiedy maluchy oswoją się już z różnorodnością seksualną, to będzie o wiele łatwiej sprawić, żeby dobrowolny seks z dziećmi dopisać do listy różnorodnych zachowań seksualnych.

Absurd? W żadnym wypadku. Takie postulaty pojawiają się już nawet w Polsce. Zasłużony, emerytowany profesor UW Andrzej Jaczewski postulował, aby seks z dziećmi powyżej 8 roku życia był legalny.

Co stoi na przeszkodzie? Rodzina, Kościół i bardziej konserwatywne myślenie społeczeństwa.

Dlatego zwolennicy deprawacji łączą seksualizację i walkę z Kościołem – co widać po bluźnierczych hasłach i zachowaniach.

Niedawnym tego przykładem jest wpis toruńskiego aktywisty LGBT Dawida Winiarskiego, który napisał na Twitterze: „na razie płoną katedry, na księży jeszcze przyjdzie jeszcze czas”.

W mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcie, na którym razem z innymi aktywistami stoi przed figurą Chrystusa na krzyżu, trzymając tęczowe flagi i transparenty proaborcyjnej organizacji....

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN