Szukaj
Close this search box.

Bezczynni politycy mówią nam: dobrze jest, że te dzieci zabito

Minęły właśnie 52 lata od kiedy w Wielkiej Brytanii wszedł w życie Abortion Act, który zezwolił na zabijanie dzieci na żądanie do 24 tygodnia ciąży, a dzieci podejrzanych o chorobę do końca ciąży. Czy politycy, którzy wówczas ustanawiali to prawo, byli świadomi tego, że w następnym półwieczu będzie ono przyczyną śmierci ponad 9 milionów osób? Tyle bowiem dzieci zostało od tego czasu zabitych.

Obecnie 1 na 4 poczętych dzieci jest tam zabijanych. Kultura śmierci przenika już kolejne pokolenie Brytyjczyków, a liczba zabitych dzieci stale rośnie. Zatraca się w ten sposób poczucie tego, co dobre, a co złe.

W Polsce odpowiedzialność za zabijanie dzieci spada nie tylko na matki i personel medyczny, ale również na polityków, którzy poprzez swoją bezczynność mają udział w zabijaniu trojga dzieci dziennie. Mimo iż fizycznie ich nie duszą, nie rozrywają na strzępy w procedurze aborcji, to jednak swoją bezczynnością przyzwalają na to. Przez tą bezczynność mówią nam: lepiej by te dzieci umarły, niż ja miałbym się komuś narazić.

Maluchy giną więc położone na ołtarzu „świętej” politycznej poprawności. Ich niemego krzyku jak dotąd politycy słuchać nie chcą. Kiedy zauważą, że mają krew na rękach?

Źródło: https://righttolife.org.uk/…uk/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN