Aborcyjny killing team namawia do zabijania ukraińskich dzieci

Nie zabito ich w Ukrainie. Są na razie bezpieczni w Polsce. Niestety nie ci najmniejsi, którzy jeszcze się nie urodzili. Tych chcą zabić aktywiści z "killing teamu".

Jeśli potrzebujesz aborcji i przebywasz teraz w Polsce możesz do nas napisać” – taki napis, przetłumaczony na język ukraiński, wstawiły aktywistki killing teamu na swój profil. Tak więc ucieczka do Polski nie zagwarantowała bezpieczeństwa wszystkim uchodźcom z Ukrainy. Ci najmniejsi wciąż są w niebezpieczeństwie – tym razem z powodu opieszałości polskiego rządu i prokuratury, która nie kwapi się, by zrobić porządek z aborcyjną przestępczością.

Dziś, gdy Ukrainie grozi niebezpieczeństwo, zamiast pomóc kobietom w potrzebie, aborcyjni aktywiści wykorzystują okazję, wciskając im aborcyjne pigułki jako “rozwiązanie”. Oczywiście, nie ma nic za darmo. “Jeśli pytasz o wsparcie finansowe, to w tym pomaga Aborcja bez Granic (…) – tam na infolinii już każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.” – mętnie tłumaczą aktywistki. Aborcyjni aktywiści są dziś więc jak wojenni szabrownicy, bogacący się podczas wojny za pomocą przemocy.

Źródło: ADT/fb

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN