Szukaj
Close this search box.

Aborcjoniści z Łodzi uniemożliwili mieszkańcom powrót do domu po pracy

Naszą kampanię pigułkową prowadzimy w wielu miastach Polski. Spotykamy się z różnym odbiorem: zarówno z gratulacjami i chęcią pomocy (za co dziękujemy), jak i ze skrajną agresją.

W poniedziałek 9 sierpnia wyruszyliśmy na ulice Łodzi, by uświadamiać ludziom, że organizacje przestępcze, które tak chętnie mówią o „niebezpiecznym podziemiu aborcyjnym”, są jednocześnie jego twórcami. Chcemy również przy pomocy kampanii „Stop biznesowi śmierci” przypominać, że aborcja jest zabiciem człowieka.

Po jakimś czasie aborcjoniści stanęli przed naszym samochodem, starając się uniemożliwić nam odjazd. W takich przypadkach kontynuujemy kampanię stacjonarnie. Nie ukrywamy, że blokady jeszcze mocniej zwracają uwagę postronnych.

Tak było i tym razem. Ostatecznie wokół samochodu zebrała się spora grupa łodzian. Stało się tak również dlatego, że aborcjoniści zablokowali przejazd nawet tramwajom! Jeden z aktywistów… położył się na torach. Skutecznie zablokowali więc ruch w godzinach szczytu.

Jak słusznie zauważył nasz wolontariusz oraz motorniczy stojącego tramwaju, kampania trwała nadal. Lewica zaś skutecznie uniemożliwiła mieszkańcom powrót do domu.

Nie mamy złudzeń, że lewicowych aktywistów w jakimkolwiek stopniu interesuje los mieszkańców, którzy być może spieszyli się i mieli własne plany. Dlaczego kogoś, kto walczy o prawo do zabijania człowieka, miałoby to obchodzić?

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN