Pikieta w Gliwicach – byliśmy dobrze widoczni
W dniu 7 sierpnia 2019 roku przed Szpitalem Wielospecjalistycznym w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1 odbyła się pikieta przeciwko mordowaniu nienarodzonych dzieci. Zorganizowali ją gliwiccy działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia.
SĄD UNIEWINNIŁ OBROŃCĘ ŻYCIA – można pokazywać skutki aborcji w przestrzeni publicznej
Dziś po godzinie 10:00 w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie zapadł wyrok w sprawie naszego współpracownika Bartłomieja Sarny. Sąd uniewinnił naszego kolegę od zarzutu, jakoby siał publiczne zgorszenie, trzymając w ręku podczas jednej z pikiet baner przedstawiający zdjęcie ciała nienarodzonego dziecka – ofiary aborcji, z napisem „ABORCJA ZABIJA”.
Tak wyglądała w praktyce „strefa wolna od tolerancji” u rodziny Brodów
„Piękny przykład dewastacji tego co zostało z planety”, „Edukację seksualną i zadbać o antykoncepcję w końcu.”, „A słyszeliście o czymś takim jak antykoncepcja?”, „Mnożenie sie niczym króliki jest obrzydliwe i szkodliwe dla środowiska.”, „rozpłody. przeklęci rozpłodowcy”, „udajcie się do dobrego lekarza” – to tylko niektóre z recenzji, jakie zamieszczono na fanpage’u „Rodzina Brodów”.
Zamordowana, bo nie chciała dokonać aborcji. Jej chłopak nie chciał dziecka
21-letnia Alexandria Kostial została zamordowana będąc w 17 tygodniu ciąży. Oskarżonym o jej zabójstwo jest 22-letni Brandon Theesfeld, ojciec dziecka.