Szukaj
Close this search box.

Znany polityk pomaga ogłosić 9-latkowi że jest homoseksualistą

Amerykański polityk Pete Buttigieg był do końca lutego jednym z kandydatów Demokratów do nominacji prezydenckiej. Jest zadeklarowanym homoseksualistą, a w 2018 roku zawarł tzw. małżeństwo homoseksualne.

Podczas jego wiecu wyborczego doszło do bulwersującego wydarzenia. Na scenę wszedł 9-letni chłopiec, który poprosił polityka: „Czy mógłbyś mi pomóc ujawnić światu, że też jestem gejem? Chcę być odważny, tak jak ty„.

Pete Buttigieg odpowiedział: „Cóż, nie wydaje mi się, byś potrzebował ode mnie rady dotyczącej odwagi – wydajesz się być bardzo silny. Mnie zajęło dużo czasu, by powiedzieć – nawet mojemu najlepszemu przyjacielowi – że jestem gejem, a co dopiero by powiedzieć to całemu światu”.

Zachowanie amerykańskiego polityka udowadnia, że środowiska LGBT traktują dzieci jako osoby aktywne seksualnie. Cóż innego może oznaczać „coming out” dziewięciolatka, jest to przecież ogłoszenie preferencji seksualnych. Na tej samej tezie, że dziecko jest istotą seksualną od urodzenia, opierają się standardy edukacji seksualnej wg WHO. Mówią one, że dzieci powinny zapoznawać się z „różnorodnymi zachowaniami seksualnymi”. Lobby LGBT bardzo mocno domaga się wprowadzenia obowiązkowych zajęć w szkole na ich podstawie.

Polski profesor seksuologii: seks z 9-latkami powinien być legalny

Czy takie postawy omijają Polskę? W żadnym przypadku. Niedawno informowaliśmy o tym, że znany seksuolog Andrzej Jaczewski, który często był cytowany przez „Gazetę Wyborczą”, napisał w swojej książce, że seks z dziećmi od 9 roku życia powinien być legalny. Można w niej przeczytać m.in.:

„Jeżeli rozważamy zjawisko zachowań seksualnych wobec nieletnich, to wydaje się, że należy dokonać istotnych zróżnicowań. Podzieliłbym okres rozwoju na trzy grupy:

– grupa I: małe dzieci do lat trzech,

– grupa II: średnia od 3 do 8 lat,

– grupa III: młodzież od 9 lat do pełnoletniości.

(…)Kontakty dobrowolne i świadome nie powinny być karane przynajmniej w najstarszej grupie”.

Rodzice muszą być zatem czujni i uważać z jakimi treściami, również w szkole, spotykają się ich dzieci. Więcej o niebezpieczeństwie ze strony lobby LGBT i edukacji seksualnej można przeczytać w poradniku „Jak Powstrzymać Pedofila”, który można bezpłatnie zamówić ze strony: https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

Źródła:
https://stronazycia.pl/…pedofilia/
https://www.dorzeczy.pl/swiat/130568/…gejem.html

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN