Szukaj
Close this search box.

Seks z 9-latkami legalny, a obrona czystości dzieci to ciemnota

„Edukacja seksualna jest niezbędna, ponieważ inaczej panuje ciemnota, taka, jaką zresztą przedstawiają w tej chwili obrońcy czystości dzieci” – mówi seksuolog Andrzej Jaczewski w nowym nagraniu.

Te skandaliczne słowa Andrzej Jaczewski powiedział na nagraniu, które zamieścił tydzień temu na swoim Facebooku. „Edukacja seksualna jest czymś niezbędnym do prawidłowego rozwoju, który jest elementem gwarantującym szczęście ludzkie” – twierdzi w tej samej audycji.

Seks z 9-latkami nie powinien być karany…

Niedawno informowaliśmy o tym, co seksuolog uważa na temat seksu z dziećmi. Lektura książki Andrzeja Jaczewskiego nie pozostawia wątpliwości. Opowiada się on za legalnymi kontaktami seksualnymi z dziećmi od 9 roku życia, jeżeli wyrażą one na to zgodę. Poniżej fragment z publikacji:

Jeżeli rozważamy zjawisko zachowań seksualnych wobec nieletnich, to wydaje się, że należy dokonać istotnych zróżnicowań. Podzieliłbym okres rozwoju na trzy grupy:
– grupa I – małe dzieci do lat trzech,
– grupa II – średnia od 3 do 8 lat,– grupa III
– młodzież od 9 lat do pełnoletniości.

(…)Kontakty dobrowolne i świadome nie powinny być karane przynajmniej w najstarszej grupie”.

Inne skandaliczne wypowiedzi o pedofilii

Podobnie jak w swojej książce, prof. Jaczewski mówił o pedofilii również w mediach, m.in. w „Gazecie Wyborczej” i Tygodniku „Nie”. Poniżej wypisaliśmy kilka cytatów:

Walka z pedofilią jest stosunkowo prosta. Dziecko musi mieć komfort emocjonalny w rodzinie. Jeżeli dzieciak będzie dobrze pieszczony przez matkę, ojca, to nie będzie szukać pieszczot u obcych (…)

Jeżeli ktoś chodzi nad rzekę, gdzie się kąpią dzieci i robi im zdjęcia? Dzisiaj to też uważa się za molestowanie. Ale czy na pewno jest to poważne przestępstwo? (…) Robienie takich zdjęć bez zgody rodziców nazwałbym nietaktem, ale nie przestępstwem. Tymczasem dziś, jeśli miałbym taki album z golasami w domu, to przyjdzie policja i powie, że mam materiały z dziecięcą pornografią. I mnie zamkną.

Pedofile często są dobrymi wychowawcami. Tylko to nie są ci, którzy z tymi dziećmi kopulują, lecz ci, co lubią się przytulić, pogłaskać, poklepać nawet po tyłku, popatrzeć, jak ten dzieciak półgoły biega na basenie i koniec. I byłoby rzeczą złą, gdyby ich eliminować, bo oni nic złego nie robią.

Właśnie ludzie o takich poglądach popierają prowadzenie w szkołach i przedszkolach deprawacyjnych zajęć tzw. edukacji seksualnej. A tych, którzy chcą chronić niewinność dzieci nazywają ciemnotą. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia zebrała 265 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop pedofilii”, aby chronić dzieci przed deprawacją i ludźmi, którzy myślą w podobny sposób.

Źródła:
https://andrzejjaczewski.wordpress.com/2014/…ksiazki/ 
http://nie.com.pl/archiwum/przykazania-poscielne/ 
http://wyborcza.pl/1,87648,14939898,Spor_…html

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN