Władze Warszawy finansują filmy o homoseksualnym narko-seksie

7 milionów złotych władze Warszawy przeznaczyły w ciągu dwóch lat na organizacje pozarządowe związane m.in. ze środowiskiem LGBT. Za pieniądze warszawiaków powstały filmy instruktażowe dot. zażywania narkotyków przed homoseksualnym seksem.

Występuje w nich Maciej „Gąsiu” Gośniowski, striptizer z gejowskich klubów. W jednym z filmów, rzekomo zachęcającym do badania na HIV, symuluje homoseksualny seks oralny. Gośniowski jest także członkiem stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza, które stoi za wprowadzeniem karty LGBT+ w Warszawie.

Z filmików powstałych za pieniądze warszawiaków można dowiedzieć się m.in.:

Bezpieczniej jest przyjmować substancje doustnie, niż wciągać nosem, jednak bezpieczniej jest wciągać nosem niż robić zastrzyki”.

W razie potrzeby, nie wahaj się wezwać karetki. Według polskiego prawa, posiadanie substancji w organizmie nie jest przestępstwem, więc nie musisz się bać konsekwencji prawnych. A jakby co, pomoże ci nasz prawnik (mrugnięcie okiem)”.

Filmiki to jeszcze nie wszystko. Fundacja Edukacji Społecznej, która jest jednym z beneficjentów tych środków, uruchomiła także projekt „after party”, w ramach którego osoby biorące narkotyki mogą otrzymać czyste igły (!). Pieniądze otrzymała także organizacja Sex Work Polska, która domaga się legalizacji prostytucji.

Fundacja Pro-Prawo do Życia sprzeciwia się wydawaniu publicznych pieniędzy na promocję patologii i deprawację oraz rozważa złożenie zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.

Źródła:
https://niezalezna.pl/…z-gejami
https://www.pch24.pl/…ratusz,72592,i.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN