Kto stoi za kartą LGBT +? M.in. striptizer z gejowskich klubów

Stowarzyszenie LGBT o nazwie Miłość Nie Wyklucza jest autorem warszawskiej karty LGBT+, która przewiduje m.in. ustanowienie homoseksualnego aktywisty w każdej szkole i deprawacyjną edukację seksualną według standardów WHO. Zainteresowaliśmy się, kto dokładnie stoi za planem demoralizacji dzieci.

Na stronie stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza znajduje się wykaz jego członków. Jednym z nich jest Maciej „Gąsiu” Gośniowski. Poza działalnością na rzecz LGBT zajmuje się wykonywaniem erotycznych tańców dla homoseksualnej publiczności. Jego występy są bardzo wyuzdane. Zaczynał jako tancerz w gejowskim klubie go-go, gdzie rozbierał się za pieniądz. Jak sam przyznał, wielokrotnie molestowano go tam seksualnie.

W jednym z wywiadów Maciej Gąsiu Gośniowski swoją działalność podsumował słowami: „nie jestem od gadania, tylko od pokazywania dupy”.

Zdjęcia i filmy (uwaga, wulgarne) można zobaczyć na instagramie „Gąsia” lub Youtube.

Właśnie tacy ludzie chcieliby, aby dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli uczyły się czerpać radość z masturbacji i już jako 9-latki dowiadywały się o tym, jak przeżywać różnorodne doświadczenia seksualne.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN