Wielkogabarytowe banery antyaborcyjne przy drodze S3

Od półtora miesiąca przy drodze ekspresowej S3 wiszą plakaty uświadamiające o zagładzie dzieci. Maluchy giną poprzez pigułki aborcyjne, jak i są rozrywane na kawałki celem zabrania z nich narządów, które są później wykorzystywane w eksperymentach medycznych.

O tym bestialstwie wiemy z ukrytego nagrania, które zarejestrowało rozmowę z Deborah Nucatola, dyrektorem Planned Parenthood, największego koncernu aborcyjnego na świecie:

Jesteśmy bardzo dobrzy w wydobywaniu serc, płuc i wątrób, ponieważ wiemy, że te organy są akurat potrzebne i nie miażdżymy ich. Zmiażdżymy dziecko na dole, zmiażdżymy na górze, i zobaczymy czy ten konkretny organ uda się wydobyć nienaruszony.” Więcej na ten temat można przeczytać w raporcie tutaj.

Baner antyaborcyjny budzi wiele reakcji. Właściciel nośnika reklamowego opowiadał, że nigdy nie odebrał, aż tyle telefonów. Dziwił się, że mężczyźni potrafią być w rozmowie tak wulgarni.

Nas z kolei to nie dziwi, gdyż niektórym mężczyznom jest to na rękę, aby pozbyć się dziecka i tym samym w przyszłości alimentów do płacenia.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN