Warren Buffet odpowiedzialny za blisko 10 milionów aborcji

Warren Buffett, szósty najbogatszy człowiek świata przeznaczył 5,3 miliarda dolarów (!) na promowanie aborcji. Kwota ta wystarczyłaby przeciętnie na zabicie blisko 10 milionów ludzi. Stawia go to w jednym rzędzie z największymi ludobójcami w dziejach świata, takimi jak Hitler czy Stalin, którzy również byli odpowiedzialni za wymordowanie podobnej liczby osób.

Ponadto od 2002 roku Warren Buffett przelał 41 miliardów dolarów na konta czterech fundacji – 3 kontrolowanych przez jego rodzinę oraz Fundację Melindy i Billa Gatesów, które zajmują się rozszerzaniem aborcji na życzenie oraz zmniejszaniem populacji w biednych krajach.

Pomimo odpowiedzialności za masową liczbę morderstw Buffett wciąż uważany jest za wspaniałego i poważanego filantropa, z którym chętnie rozmawiają wielcy tego świata. Hitler i Stalin, znani na całym świecie ludobójcy, uznawani są za synonim zła wcielonego i gdyby żyli, ścigałyby ich listy gończe na całym świecie. Buffet tymczasem żyje sobie spokojnie, ciesząc się estymą, choć przebierał wśród ofiar i wybrał tych najbardziej bezbronnych.

Okazuje się, że nasz świat nie tylko zezwala na barbarzyństwo, ale i uznaje bohaterami tych, którzy stoją na czele tych mordów. Jesteśmy więc na etapie całkowitego odczłowieczenia, zmierzającego do wymordowania samych siebie. Róbmy wszystko co możemy, by się temu przeciwstawić. Prawda woła, by ją głosić!

Źródło: https://www.lifenews.com/2023/08/29/…

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN