11-latek tańczy na scenie w gejowskim klubie

11-latek tańczy na scenie w gejowskim klubie

10-letni Nemis i 11-letni Desmond to chłopcy, którzy dosyć mocno różnią się od rówieśników. Obaj są dziecięcymi drag queens. Oznacza to, że podczas gdy ich koledzy kopią piłkę na podwórku oni przebierają się w damskie ubrania i wdzięczą się przed homoseksualistami, którzy ich oklaskują...
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Chłopcy często pojawiają się na różnych „branżowych” targach i wydarzeniach. Desmond występujący pod pseudonimem „Desmond is amazing”, miał miesiąc temu pokaz w … gejowskim klubie, podczas którego widzowie rzucali mu na scenę banknoty, zupełnie jak striptizerkom. Niedawno w internecie pojawiło się też zdjęcie 10-letniego Nemisa, czyli „królowej Laktacji” przebranego za dziewczynę z zupełnie nagim transseksualistą. Fotografię można zobaczyć w pierwszym linku pod tekstem.


Jak to się stało, że społeczeństwo to akceptuje?

Zachodnie społeczeństwa już bardzo rzadko reagują na patologie, w tym tego typu jawną pedofilię. Doprowadziła do tego prowadzona od lat medialna propaganda. Ludzie boją się zostać posądzeni o „homofobię” i szerzenie „mowy nienawiści”.

Na czerwiec w Warszawie również zaplanowano indoktrynację dzieci. Organizatorzy marszu równości już zapowiedzieli, że stworzą na paradzie specjalną strefę dla maluchów, w której przeprowadzą warsztaty z tolerancji. Właśnie takiego rodzaju wydarzenia mają na celu oswojenie ludzi z patologiami.


Źródła:

www.nczas.com/…/?fbclid=IwAR1ApcvDPOSrMl1sy3iRZh1BzblvgGeDQ97XykXshUMUXHOVanrtVf8OrHw

https://www.lifesitenews.com/news/11-year-old-drag-kid-dances-in-popular-nyc-gay-club-as-patrons-toss-money-a

www.youtube.com/watch?v=Gv1ye6Z7PrE

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: