Pikiety antydeprawacyjne w Rzeszowie – społeczny sprzeciw wobec demoralizowania dzieci

Przez cały październik nasze pikiety odbywały się pod hasłem „Stop deprawacji i seksualizacji naszych dzieci”. Zgromadzenia publiczne miały na celu szerzenie edukacji wśród rzeszowian (i nie tylko) w temacie tzw. edukacji zdrowotnej i jej podstawy programowej; przedmiotu, który już od przyszłego roku stanie się obowiązkowym dla każdego dziecka uczącego się stacjonarnie.

Nasza broszura, którą bezpłatnie można zamówić tutaj, przybliża zagadnienia tejże edukacji, przez które dzieci i młodzież będą narażeni na treści uznawane za moralnie niewłaściwe i szkodliwe. Dzieci nie powinny być edukowane na temat seksualności w młodym wieku, ponieważ może to prowadzić do przedwczesnej inicjacji seksualnej, zaburzeń rozwojowo – emocjonalnych, a także wpływać na ich postrzeganie wartości rodzinnych i moralnych. To także obawa o indoktrynację najmłodszego pokolenia – tego rodzaju programy mogą być wykorzystane do przekazywania ideologii, które nie odpowiadają na realne potrzeby dzieci, lecz są elementem szerokiej agendy deprawacyjnej i seksualizacyjnej.

W czasie naszych pikiet rozmawialiśmy z przechodniami o konieczności edukacji dzieci w sferze relacji międzyludzkich, szacunku do siebie i innych, dbaniu o zdrowy rozwój psychofizyczny, dyskutując argumenty przeciwko wprowadzaniu skomplikowanych i szkodliwych treści do programu zajęć „Edukacji zdrowotnej”, które nie powinny mieć miejsca w edukacji szkolnej.

Fundamentalnym zadaniem rodziców jest wiedza o tym, jakie treści powinny być przekazywane dzieciom w szkołach, ale także jakie wartości powinny kształtować społeczeństwo – ochrona tych najmłodszych przed nadmiernym wpływem treści zbyt wcześnie eksponowanych i moralnie nieakceptowalnych winny stanowić priorytet dla wychowujących nowe pokolenie Polaków. Tematy orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, tzw. płci kulturowej, masturbacji czy praktyk seksualnych – to tylko kilka zagadnień, o których chcą rozmawiać z naszymi dziećmi w szkole na tym przedmiocie obowiązkowym. Z pewnością doprowadzi to do osłabienia tradycyjnego przekonania o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny, a będzie promować liberalne postawy w kwestiach moralnych. 

Bombardowanie niewłaściwymi treściami ze strony szeroko pojmowanych mediów; programy telewizyjne, gry, filmy, internetowe treści – nacechowane są gloryfikacją Tęczowej Rewolucji; dlaczego szkoła miałaby dołączyć do tego indoktrynującego grona? Czas na nasz czynny opór i pokazanie społecznego braku zgody na narzucanie nam wymysłów elit, pragnących zniewolenia i ogłupiania społeczeństwa.

W czasie naszych zgromadzeń rozdaliśmy setki broszur, przeprowadziliśmy dziesiątki dyskusji (zarówno ze zwolennikami, jak i przeciwnikami naszego wydarzenia), ale jedno jest pewne. Nie pozostaliśmy niezauważeni. Nie pozostawiliśmy nikogo obojętnym.

Zapraszamy do wspólnego działania.

Więcej interesujących treści

kobiety do więzienia

Otwarta walka jest lepsza niż milczące przyzwolenie

Ikona i bohaterka ruchu pro-life, 76-letnia Kanadyjka Linda Gibbons, która odbywa aktualnie karę bezwzględnego pozbawienia wolności za walkę o nienarodzone dzieci, napisała z więzienia poruszający

Rozważania Adwentowe 2024 #001

„Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym” Łk 21,36

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN