W Rzeszowie pokonaliśmy trudności, dzięki czemu odbył się najliczniejszy w tym roku publiczny różaniec

W drugą sobotę miesiąca odbył się kolejny Różaniec i pikieta antyaborcyjna w Rzeszowie. Pomimo początkowych trudności postanowiliśmy wytrwać w powziętym planie organizacji modlitwy i konsekwentnie do tego dążyliśmy.

Nie pozwoliliśmy, aby źle zapowiadająca się pogoda przykryła chmurami nasz zapał… Nie poddaliśmy się zniechęceniu i rezygnacji z powodu popsutego samochodu, szwankującego głośnika, rozładowanych baterii w mikrofonie. Nie ulegliśmy pokusie, aby zniecierpliwić się zmianą godziny spotkania… Zawalczyliśmy, aby podtrzymać w bieżącym miesiącu, listopadzie, cykliczność naszych spotkań przy medytacji życia Chrystusa i Jego Niepokalanej Matki w formie dziękczynno-pokutnej modlitwy różańcowej oraz pikiety antyaborcyjnej w Rzeszowie.

Różaniec odbył się dokładnie w miejscu, gdzie w zeszłym roku uczestnicy czarnych marszów domagali się możliwości zabijania niewinnych, nienarodzonych, przyszłych świętych, obywateli i obrońców naszej ojczyzny. Co więcej, na niebie w końcu zaświeciło słońce, a Pan Bóg pobłogosławił naszym trudom i zmaganiom, bo było to nasze najliczniejsze tegoroczne spotkanie. Niestety zdjęcia nie oddają tego w pełni.

Nasza ojczyzna potrzebuje obrońców prawdy, wolności i godności człowieka, którzy będą walczyć o sprawiedliwość i prawa tych, którzy nie mogą bronić się sami. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkania, jak zawsze w każdą drugą sobotę miesiąca. Ponadto, już 4 grudnia br. Fundacja Pro-Prawo Do Życia zaprasza wszystkich chętnych do Rzeszowa, do wzięcia udziału w darmowym kursie dla obrońców życia.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN