Była w drodze na aborcję, ale przypomniała sobie o kimś, kto chce adoptować dziecko. To uratowało dziewczynce życie

Biologiczna matka dziecka adoptowanego przez Tricię i Scotta była już w drodze na aborcję, gdy przypomniała sobie, że jej kolega z pracy wraz z żoną od dawna czekają na adopcję, gdyż sami nie mogą mieć dziecka. Kiedyś obiecała im również, że jeśli spotka osobę, która będzie chciała oddać dziecko, da im znać. Ta z pozoru niewiele znacząca obietnica odmieniła życie wielu osób oraz uratowała życie małej dziewczynce, nazwanej Kyndal.

W świecie pełnym egoizmu i często pozbawionym wszelkich skrupułów wystarcza czasami tak mała rzecz, jak znajomość z kimś kto kocha dzieci, pragnie dzieci czy kimś dla kogo życie każdego człowieka jest skarbem. Człowiek rozważający aborcję, otoczony tłumem podobnych sobie i radzących mu z pozoru łatwiejsze, czyli egoistyczne wyjście, raczej pójdzie za ich radą. Wiele kobiet, które żyje z piętnem zabicia własnego dziecka mówi, że nie zrobiłoby tego, gdyby choć jedna osoba powiedziała im, by nie zabijały własnego dziecka. Czasami wystarczy jedno słowo, jedna rozmowa, by wydobyć z każdej matki to, co często jest w niej głęboko zakopane, a więc miłość do własnego dziecka.

Biologiczna matka Kyndal znała Scotta i to uratowało dziecku życie. Miejmy więc odwagę jasno wypowiadać się po stronie życia tam gdzie jesteśmy, bo taka postawa może uratować komuś życie.

Źródło: https://www.lifenews.com/2019/10/21/…baby/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN